Samsung MultiXpress 8385ND - barevná multifunkční tiskárna, která firmám dokáže ušetřit až 40% nákladů na tisk

Přední výrobce spotřební elektroniky a informačních technologií Samsung Electronics dnes uvedl na trh novou barevnou laserovou multifunkční tiskárnu Samsung MultiXpress 8385ND pro malé až středně velké podniky a oddělení velkých korporací. Tiskárna MultiXpress 8385ND nabízí podnikovým uživatelům barevný tisk, který je efektivní z hlediska nákladů a má snadnou správu. Tiskárna s řadou funkcí, včetně firemního řešení Samsung pro vyúčtování úloh a vzdálené správy, dosahuje rychlosti tisku 38 stran za minutu.

Tiskárna Samsung MultiXpress 8385ND nabízí firemní řešení Samsung pro job accounting jako standard, díky čemuž je možné náklady na tisk správně rozúčtovatjednotlivým oddělením. Vedoucí IT tak mají kompletní informace o tom, jak jednotliví uživatelé tisknou, kopírují, skenují a faxují, a tak mohou efektivněji sledovat a řídit náklady. Společnostem s více než 1 000 zaměstnanci a ročními náklady na tisk ve výši 266 EUR na jednoho zaměstnance (zařízení a spotřební materiál)¹ může aktivní správa, správné zařízení a řešení ušetřit až 40 % nákladů na tisk ročně¹. Kromě toho je tiskárna MultiXpress 8385ND velmi efektivní z hlediska nákladů díky nízké spotřebě energie; průměrná spotřeba energie pouhých 650 wattů umožňuje podnikům snížit náklady na energii a tím i dopad na životní prostředí.

„Podniky stále častěji hledají tiskové prostředí, které zlepšuje efektivitu nákladů a produktivitu, aniž by museli obětovat spolehlivost a snadnost údržby,“ uvedl Graham Long, vice prezident, European Printing Operation, Samsung Electronics. „MultiXpress 8385ND dnes podnikům nabízí jedno z nejrychlejších multifunkčních zařízení na trhu pro barevný tisk formátu A4 s pokročilými funkcemi, díky kterým je správa zařízení pro vedoucího IT stejně tak snadná, jako jeho obsluha pro zaměstnance“ dodal Long.

Zařízení MultiXpress 8385ND lze snadno integrovat do podnikové IT infrastruktury. SyncThru Web Admin Service 5 společnosti Samsung umožňuje podnikům snadno zavést vzdálenou správu. To znamená, že podpůrné týmy nadále nemusí chodit po kancelářích ani navštěvovat vzdálené lokality, aby tam mohli řešit problémy, stahovat software na nová zařízení či monitorovat spotřební materiál, díky čemuž je podpora z hlediska nákladů efektivnější. Snadná výměna toneru tiskárny MultiXpress 8385ND znamená, že nedostupnost zařízení je zkrácena na minimum, nedochází ke zbytečné údržbě a zvyšuje se produktivita. Kromě toho multifunkční tiskárna využívá vysoce funkční spotřební materiály, které mají delší životnost, vyžadují méně zásahů od pracovníků IT, a tím snižují náklady na podporu a údržbu.

Zařízení MultiXpress 8385ND také nabízí nové funkce dostupné skrze 7” barevný dotykový panel, který si lze uživatelsky nastavit, díky čemuž je zařízení snadno ovladatelné. Pravidelně používané formuláře různých oddělení lze uložit přímo na zařízení, což usnadňuje uživatelům tisk na vyžádání. Kromě rychlosti 38 stránek za minutu nabízí MultiXpress 8385ND stabilně výborný výkon díky procesoru o frekvenci 800 MHz, 1 GB RAM a pevnému disku o kapacitě 160 GB. To znamená, že tiskové úlohy a skenování s vysokým rozlišením se zpracovávají, ukládají a provádějí snadno a rychle.

Vysoce výkonné tonery na 20 000 stran² nabízené pro toto zařízení jsou ideální pro intenzivní používání, vydrží déle a poskytují nižší náklady na stránku než standardní kazety s tonerem. Toner MultiXpress 8385ND splňuje vysoký standard kvality a spolehlivosti, který můžete očekávat od originálního spotřebního materiálu Samsung.

Samsung MultiXpress je v Evropě k dispozici od října 2009.

Témata článku: Toner, Barevné tiskárny, Multifunkční zařízení, Tiskárny multifunkční, Admin, Job

Určitě si přečtěte

Operační systém běžným počítačům nedal Bill Gates, ale Gary Kildall

Operační systém běžným počítačům nedal Bill Gates, ale Gary Kildall

** Gary Kildall pochopil, že levné výpočetní čipy mohou posloužit jako univerzální počítače pro všechny ** Připravil pro ně proto první operační systém ** Později mu systém vyfoukl Microsoft a nazval ho MS DOS

23.  4.  2017 | Pavel Tronner | 56

Umělá inteligence je sice v plenkách, už teď ale přestáváme rozumět, jak vlastně funguje. To je problém

Umělá inteligence je sice v plenkách, už teď ale přestáváme rozumět, jak vlastně funguje. To je problém

** Už je to tady, lidé přestávají chápat počítače ** Systémy neuronových sítí začínají pracovat tak, že ani jejich tvůrci přesně neví, co se uvnitř děje ** Do budoucna to může být závažný problém

24.  4.  2017 | Jakub Čížek | 112

Před 35 lety měl premiéru legendární počítač ZX Spectrum. Připomeňte si „Gumáka“

Před 35 lety měl premiéru legendární počítač ZX Spectrum. Připomeňte si „Gumáka“

** Slavný osmibitový počítač Sinclair ZX Spectrum byl uveden právě před 35 lety ** Připomeňte si tento průkopnický počítač v tematických článcích ** Podívejte se, jak funguje dnes

23.  4.  2017 | Pavel Tronner | 13

Správný počítač má alespoň dva monitory. Anebo je to jinak?

Správný počítač má alespoň dva monitory. Anebo je to jinak?

** David si nedokáže představit práci bez dvou a více monitorů ** Kubovi naopak stačí jeden a ve více displejích se ztrácí ** Jaký přístup je lepší?

23.  4.  2017 | Jakub Čížek | 59

Brněnské soudy daly stop Uberu. Je to dobře, nebo krok zpět?

Brněnské soudy daly stop Uberu. Je to dobře, nebo krok zpět?

** Před několika měsíci začal Uber nabízet své služby i v Brně ** Nyní ale narazil, soudům se to totiž nelíbí ** Má sdílená ekonomika dostat zelenou?

22.  4.  2017 | Jakub Čížek | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5