RiT Technologies otevírá oficiální zastoupení pro ČR a SR

30. listopadu 2005
EMEA Telecom nabízí ADSL bez paušálu
Praha, 29. 11. 2005 – Společnost RiT Technologies, průkopník a přední dodavatel řešení pro inteligentní správu fyzické vrstvy sítě, oznámila jmenování firmy IP Management s.r.o. jako svého oficiálního zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku.

Společnost IP Management byla založena s cílem poskytovat předprodejní, poprodejní a technickou podporu, zajišťovat školení a marketingové aktivity. „V poslední době zaznamenáváme v ČR velký zájem o technologie pro správu fyzické vrstvy sítě, v nichž jsme průkopníkem,“ uvedl Doron Zinger, generální ředitel izraelské společnosti RiT Technologies. „Česká a Slovenská republika jsou pro nás důležité trhy a systém PatchView for the Enterprise zde využívají významní zákazníci, například Letiště Praha-Ruzyně. Přímým zastoupením tedy chceme být blíže našim instalačním partnerům a koncovým zákazníkům,“ dodal Zinger.

 

Kancelář zastoupení bude sídlit v Praze na Pankráci a jejím vedením byl pověřen Tomáš Jilík, který dříve pracoval pro distributora RiTu, firmu Intelek.

 

RiT uvedl již v roce 1994 na trh první verzi inteligentního kabelážního systému PatchView, který postupem času určil nový vývojový směr v oblasti metalických a optických sítí LAN. PatchView slouží k inteligentní správě fyzické vrstvy sítě. Prostřednictvím webového rozhraní poskytuje správcům kompletní a podrobný přehled o konektivitě v síti a umožňuje snadné řízení a správu její infrastruktury.

 

Systém PatchView je implementován v 2,5 milionech portů v sítích celého světa. Představuje efektivní řešení pro minimalizaci provozních nákladů a zvýšení spolehlivosti a dostupnosti sítě. PatchView umožňuje efektivnější využívání sítě a výrazně snižuje náklady na její správu. V České republice je instalováno přes 100 tisíc portů.

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5