reklama

Reporters rozšiřují svou nabídku o produkty Cognos

Praha, 11. prosince 2005: Společnost Reporters, poskytovatel služeb v oblasti efektivního využívání obchodních informací, uzavřela partnerství s vedoucím dodavatelem business intelligence systémů Cognos. V rámci tohoto partnerství budou Reporters na českém trhu nabízet informační systém Cognos 8 Business Intelligence a další nástroje pro správu výkonnosti obchodních společností.

„Uzavření partnerství s dodavatelem špičkových technologií Cognos představuje významný krok k naplnění naší strategie v oblasti Business Intelligence ve středoevropském regionu,“ hodnotí aktuální vývoj Tomáš Bárta, výkonný ředitel společnosti Reporters. „Naším cílem je umožnit zákazníkům zhodnocení vysokých investic do sběru a ukládání dat, nabídnout cestu jak z nich vyzískat informace a zajistit jejich bezpečnou distribuci konkrétním uživatelům. Status partnera nám umožní přístup k bohaté znalostní databázi Cognosu. Tyto informace pak můžeme používat pro potřeby našich klientů.“

Přidaná hodnota ze strany Reporters zahrnuje tvorbu implementačních projektů, zákaznickou podporu a komplexní poradenství pro oblast Business Intelligence poskytované týmem odborníků s bohatými zkušenostmi v oblasti bankovnictví a finančních trhů.
 
O Reporters
Víme, že informace představují klíčová aktiva, která je nutné profesionálně spravovat a využívat.
Reporters jsou dynamickou společností tvořenou odborníky na oblast práce s obchodními informacemi s využitím moderních nástrojů špičkových dodavatelů Cognos, Informatica a NCR Teradata. Cílem společnosti je poskytovat špičkové služby na základě osobního přístupu zejména klientům z oblasti finančního průmyslu.

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama