reklama

RAD se prosazuje na poli Carrier Ethernetu

Společnost RAD a dalších 23 předních světových telekomunikačních dodavatelů představila své možnosti a schopnosti v oblasti interoperability Ethernetu, a to pod záštitou organizace EANTC.

Test propojení zařízení představil nejnovější generaci řešení z oblasti Carrier Ethernet, přičemž síť obstála ve všech zátěžových testech. Ty byly zaměřené na mobilní páteřní sítě, řízené ethernetové služby a globální interkonektivitu, kde společnost RAD významně dominuje trhu. Zákazníci těchto služeb tak získali důkaz o tom, že výrobci nepřináší jen teoretické vize, ale jejich řešení že jsou použitelná i v reálném prostředí.

Ethernetová technologie tak zahájila úspěšný vstup do oblastí jako je ENNI a LTE stejně jako do bezdrátových médií, kde spojuje několik možností nasazení jako pokročilý end-to-end, systém řízení chyb v prostředí vytvořeném několika dodavateli apod. Stejně tak technologie dozrála v souvislosti s časovou synchronizací IEEE1588:2008 založenou na paketové bázi včetně MPLS, PBB-TE a PLS-TP.

Síť se přitom skládala ze 110 zařízení desítek výrobců, přičemž její sestavení a provoz proběhlo pod patronací organizace EANTC (European Advanced Networking Test Center; www.eantc.com). Síť připravovalo přes dva týdny šedesát inženýrů a techniků přímo z EANTC i od spolupracujících dodavatelů.

Témata článku: Rado, Carrier, Networking

Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama