Protipirátská organizace BSA má novou značku

Protipirátská organizace Business Software Alliance (BSA) dnes představila svůj nový brand, který odráží posun strategického zaměření organizace a vliv softwaru na každodenní život. „Protipirátská organizace s okamžitou platností mění svůj název na BSA | The Software Alliance,“říká její tiskový mluvčí Jan Hlaváč.

„Začínali jsme před čtyřiadvaceti lety jako Business Software Alliance, protože v té době se softwarové odvětví zaměřovalo především na firemní sektor. Dnes jsme jednoduše The Software Alliance, a to z toho důvodu, že softwarové inovace mají vliv na náš každodenní moderní život,“ říká prezident a ředitel BSA Robert Holleyman a zároveň podotýká: „Naši členové zvyšují efektivitu vzdělání a zdravotní péče, přinášejí úspory do dopravy, obohacují oblast zábavy a komunikace, zpřehledňují svět kolem nás. Právě tento vývoj a revoluční dopad softwaru odráží nová korporátní identita BSA.“

Součástí rebrandingu je nové logo, jež představuje úzké propojení mezi globální strategií BSA, vztahy s orgány veřejné správy, veřejnými vzdělávacími institucemi a aktivitami směřujícími k vymáhání autorských práv. Tyto své činnosti společnost vykonává prostřednictvím čtrnácti zastoupení po celém světě včetně nového ústředí sídlícího nedaleko Kapitolu ve Washingtonu, DC.

„Sjednotili jsme činnosti BSA a soustředili je na iniciativy směřující k prosazování práv a na rozšíření protipirátských programů, které našim členům přinesou strategické hodnoty a umožní jim dále inovovat a přizpůsobovat se rychle měnícímu trhu,“ říká Robert Holleyman a uzavírá: „Nový brand odráží naší snahu, aby se členské společnosti mohly chopit nových příležitostí a dokázaly globálně urychlovat svůj růst. To znamená především ochranu duševního vlastnictví, protože právě ta podporuje technologickou inovaci, vede k odstraňování bariér pro obchod a k prosazování strategií, které umožní další rozvoj trhu s globálními cloudovými technologiemi.“

BSA na svém blogu zveřejnila video o strategickém sjednocení značky BSA TechPost: www.bsa.org/techpost.

Vytvoření nové značky následuje krátce poté, co se BSA přestěhovala do nového ústředí nedaleko Kapitolu ve Washingtonu. Jde o jedinou technologickou asociaci se skutečně globálním dosahem a její kanceláře slouží jako centrum spolupráce pro firmy ze softwarového odvětví ve světových metropolích od Washingtonu po Peking.

Aktuální číslo časopisu Computer

Srovnání 14 Bluetooth reproduktorů

Velký test 4K televizorů

Jak se zbavit otravných hovorů

Radíme s výběrem nového mobilu