PRO-ZETA získala certifikaci Cisco „Express“ Partner

Praha, Česká republika  – PRO-ZETA získala Express certifikaci Cisco® Cloud and Managed Services Program (CMSP), čímž potvrdila vysokou úroveň svých cloudových služeb a vnitrofiremních procesů. PRO-ZETA se řadí mezi několik vybraných partnerů společnosti Cisco se specializací na cloudové služby, které poskytuje na platformě PROZETA VIRTUAL DATACENTER.

Tato certifikace prokazuje kvalitu v řízení a poskytování služeb PRO-ZETY s využitím hardware a software společnosti Cisco. Společným cílem obou společností je pak poskytovat svým zákazníkům spolehlivé služby s využitím moderního řešení, výkonného a spolehlivého hardware společnosti Cisco.

PROZETA Virtuální Datacentrum nabízí zákazníkům bezpečnou, flexibilní a výkonnou IT infrastrukturu. Produkt je postavený na technologii OpenStack a přináší kompletní ekosystém včetně hardwaru. Služby Virtuálního datacentra jsou aktuálně dostupné v 6 zemích, kde PROZETA disponuje vlastní síťovou infrastrukturou.

“Projít certifikačním procesem a stát se partnerem programu Cisco Cloud and Managed Services upevnilo náš vztah se společností Cisco. Pro naše partnery a zákazníky to znamená posílení důvěry ve služby, které jim poskytujeme.” říká Jiří Purš, statutární ředitel Prozety a dodává “ chceme, aby se naši zákazníci mohli soustředit na svůj business a starosti o IT infrastrukturu přenechali nám.”

Obě společnosti budou nadále společně rozvíjet cloudové služby postavené na Cisco technologii.

Aktuální číslo časopisu Computer

Srovnání výhodných 27" monitorů

Velký test levných rychlých routerů

Jak nastavit Android, aby vás nesledoval

45 podrobných testů a recenzí