reklama

Prestigio startuje mezinárodní soutěž v umělecké fotografii s mottem "People - The Art of Life"

Praha, 7. května 2007 – Společnost Prestigio přichází s novou mezinárodní soutěží v umělecké fotografii s podtitulem “People – The Art of Life”. Soutěž bude probíhat od 30. dubna do 25. června 2007 a budou do ni zařazeny příspěvky od amatérských i profesionálních fotografů.

Soutěže se mohou zúčastnit fotografové  z  kterékoli části světa, jakéhokoliv věku a zkušeností. Do soutěže porota zařadí pouze příspěvky, které budou mít vysokou uměleckou úroveň a budou odrážet téma soutěže “People – The Art of Life” (“Lidé – Umění žít”).

Téma této umělecké soutěže  vychází z myšlenky, že moderní technologie představují pouze část  našeho života a zaměřují se na jeho usnadnění a zlepšování, nikoliv jeho nahrazování. Není nic vzácnějšího než lidské emoce a momenty životního štěstí, které nás pohánějí až za hranice našich schopností. Prestigio věří, že umění činí každý moment v životě krásným. Žít svůj život tak, aby naše zkušenosti zanechávaly v naší paměti  hluboké stopy je “The Art of Life” (Umění žít).

Témata článku: Life, Moment, People, Prestigio

Nejnovější komentáře

Přidat příspěvek
reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

99 nejlepších programů pro váš počítač

Zvykejte si na umělou inteligenci

Velké testy PC zdrojů a gamepadů

Alternativní zdroje energie

reklama
reklama