Poslouchejte svoji oblibenou hudbu na ICQ

Poslouchejte svoji oblibenou hudbu na ICQ

ICQ, populární poskytovatel Instant Messaging (IM) služby, dnes ve spolupráci s Centrum Holdings, ICQ partnerem v České republice a Lagardère Active ČR, přední mediální skupinou, uvádí novou službu: hudební přehrávač dostupný přímo z ICQ seznamu kontaktů a navíc zadarmo bez nutnosti instalace.

Pomocí tohoto chytrého přehrávače hudby mohou ICQ uživatelé poslouchat své oblíbené hudebníky a hudební žánry online. Databáze obsahuje kolem 40 000 záznamů zaměřených na globální i domácí hudbu s předními hity od špičkových hudebníků z celého světa a nejpopulárnějších světových hudebních žebříčků. Navíc streamovací hudební přehrávač, který je zdarma, je dostupný přímo v počítači na ICQ - jednoduše stačí vybrat a přehrát.

Klepněte pro větší obrázek

Pro zesílení hudebního zážitku ICQ, Centrum.cz a Lagardère Active ČR také nabízí nového ICQ klienta s tapetou a přehrávačem rádia Evropa 2. Tento nový ICQ klient tak poskytuje českým uživatelům možnost poslouchat rádio Evropa 2 přímo z ICQ, plus hudební přehrávač s tematickým motivem a designem.

Nikdy předtím nebylo poslouchat hudbu snazší, přímo z prominentní pozice, jako je seznam ICQ kontaktů. Nyní si ICQ uživatelé mohou vybrat svou oblíbenou hudbu a poslouchat při chatování s přáteli.

 

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky