PocketBook Touch – nový firmware přináší revoluci ve čtení!

Nový firmware promění čtení ve společenský zážitek – přímo ze čtečky mohou uživatelé poznávat novou dimenzi světa elektronického čtení. Otevírá nový obzor, v němž můžete přímo ze zařízení PocketBook Touch sdílet své myšlenky, oblíbené knižní tituly a citáty s přáteli a známými. Verze 4.0 podporuje službu ReadRate, která zařízení snadno propojí s několika sociálními sítěmi, jako jsou Facebook, Twitter, Vkontakte a Odnoklassniki.

Nový firmware prohloubí vaše čtenářské zážitky díky novému a optimalizovanému rozhraní a výrazně vylepšeným funkcím „nabídka čtení“ a „obsah“. Všechny běžné nástroje máte nyní na dosah jedním dotykem. Stiskem a podržením textu při čtení budete moci označit text, psát si poznámky, vyhledávat na Googlu a ve Wikipedii a také sdílet text pomocí služby ReadRate v sociálních sítích.

Přepracovány byly funkce TTS (převod textu na řeč), Kalendář, Slovník, Prohlížeč a Novinky PocketBook – získaly nový stylový a moderní vzhled navržený s ohledem na snadné používání. V novém firmwaru přibyly na seznam aplikací také Šachy a Knihkupectví.

Klepněte pro větší obrázek

Zeď s událostmi zobrazená na hlavní obrazovce zařízení nyní nabízí aktualizovaný pohled, v němž lze zobrazené události filtrovat podle přání.

Aktualizovaná nabídka, vylepšené funkce a nová služba ReadRate nabízejí uživatelům příležitost objevovat prostřednictvím svých čteček nové zkušenosti a využít jejich možnosti ke sdílení vášně pro čtení s celým světem. Nový firmware je k dispozici jako bezplatný doplněk zavedeného, oceňovaného a velmi oblíbeného modelu PocketBook Touch, který již prokázal, že je pro všechny milovníky knih pohodlným, spolehlivým a věrným společníkem.

Více informací o funkcích nového firmwaru najdete na stránce podpory zařízení PocketBook Touch na adrese http://www.pocketbook-int.com/cz/support/pocketbook-touch. Můžete se těšit na další nová překvapení, která PocketBook chystá pro milovníky knih na celém světě.

Aktuální číslo časopisu Computer

Srovnání 14 Bluetooth reproduktorů

Velký test 4K televizorů

Jak se zbavit otravných hovorů

Radíme s výběrem nového mobilu