reklama

Počítače Dell díky novým procesorům Intel zrychlují a zlepšují zabezpečení

10. června 2013
Vše o kauze PRISM: Sleduje nás NSA?

Společnost Dell představila nový notebook Dell Latitude E6540 a počítač Dell OptiPlex 9020. Osazeny jsou novými procesory Intel Core čtvrté generace s kódový označením Haswell. Použití najdou primárně v podnikové sféře, kde je kladen důraz na dostatečný výkon pro každodenní úkony a vysokou úroveň bezpečnosti pro uložená data.

Počítače a notebooky Dell z produktového portfolia Latitude a OptiPlex jsou známé hlavně pro své preference v podnikové oblasti. Novým přírůstkem do rodiny Latitude je notebook Dell Latitude E6540. Notebook disponuje certifikovaným TPM čipem FIPS 140-2 a funkcí Dell Data Protection, která zahrnuje komplexní šifrování souborů na pokročilé úrovni ověřování a dokonalou malwarovou ochranu na cesty. O výkon Latitude E6540 se stará nový procesor Intel Core čtvrté generace s kódovým označením Haswell.

Druhou oznámenou novinkou je Dell OptiPlex 9020. K dispozici bude hned ve čtyřech variantách, včetně univerzální a kompaktní verze All-in-One, která zapadne do kteréhokoliv pracovního prostředí.Oproti svému předchůdci poskytuje novou úroveň kontroly a ovladatelnosti se špičkovou spolehlivostí a bezpečností. OptiPlex 9020 je také schopen provozu v cloudovém režimu, kdy dovoluje plné začlenění do virtualizovaného pracovního prostoru pomocí Dell Wyse WSM. Díky cloudovému režimu nabídne bezpečné prostředí s centralizovanou správou, daty a dalšími možnosmi, které nabízí virtuální prostředí, to vše při zachování stejného vzhledu, výkonu a funkcí, jež poskytují běžně nasazené operační systémy.

Témata článku: Dell Latitude, Preference

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama