Počet zákazníků SAP Business One v České republice přesáhl první stovku

Jubilejním stým zákazníkem se stala pobočka francouzské firmy Onduline - stavební materiály, jedna z nejznámějších firem v oboru lehkých střešních krytin.

Praha – 13. prosince 2006. Společnost SAP, největší světový dodavatel softwaru pro informační systémy podniků a organizací všech velikostí, dnes oznámila, že již více než 100 zákazníků si od zahájení prodeje pořídilo informační systém pro malé a středně velké firmy SAP Business One.

V České republice používají SAP Business One jak typicky menší, výhradně české firmy, tak i například pobočky velkých nebo nadnárodních korporací. Jedním takovým zákazníkem je také společnost Onduline - stavební materiály.

„Očekáváme, že se SAP Business One dosáhneme vyšší efektivity, zlepšíme přehled o řídících a kontrolních procesech a navíc poskytneme lepší služby našim zákazníkům. Dokážeme totiž rychleji reagovat na jejich požadavky,“ řekla Kateřina Šedivá, finanční ředitelka společnosti Onduline - stavební materiály. Za implementaci zodpovídá společnost Versino CZ s.r.o., která je certifikovaným partnerem společnosti SAP v oblasti řešení SAP Business One.

„Rychlý růst počtu zákazníků je pro nás ujištěním, že si tento kvalitní podnikový software zákazníci v Čechách oblíbili,“ uvedl při této příležitosti Martin Bednár, generální ředitel SAP Central Europe. „Zejména je to však ocenění práce partnerských společností, které produkt nejen prodávají, ale také implementují, zaškolují a udržují. Ti mimo jiné také například vyvíjejí další nadstavby splňující požadavky různých odvětví.“

SAP Business One je cenově dostupné řešení k řízení podnikových procesů speciálně navržené pro malé a středně velké firmy do 150 zaměstnanců. Software může být zaveden velmi rychle a poskytuje okamžitý přístup k nejdůležitějších informacím pro podnikání, a to díky intuitivnímu, jednoduchému reportingu.

Mezi 100 zákazníků, kteří v České republice používají SAP Business One, patří například firmy Comforta, Armet, Impromat – Computer a mnoho dalších.

SAP Business One byl zvolen časopisem Small Business Technology Magazine za technologický produkt roku 2005.

Více informací na www.sap-sme.cz

Témata článku: Software, One X, Business, Reporting, Central

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5