Philips 201B2CB: mimořádně šetrný monitor do kanceláře

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila novinku mezi kancelářskými monitory: mimořádně šetrný displej 201B2CB potěší každého, kdo kromě prvotřídního výkonu očekává od monitoru i úsporu nákladů a maximální šetrnost k životnímu prostředí.

Model 201B2CB splňuje podmínky pro certifikaci EPEAT Gold, která garantuje minimální dopad na životní prostředí. Ocenění Symbol Energy Star získal za mimořádnou energetickou účinnost a nízkou spotřebu energie. Ekologickou novinkou jsou také vypínač ZeroWatt, měkké vypnutí s příkonem 0,1 W a funkce SmartPower s až 50% úsporou energie.

Klepněte pro větší obrázek

Nový 20palcový monitor značky Philips má ergonomický design s možností nastavení výšky monitoru o 70 mm, který zaručuje ideální polohu při sezení. Displej se dá také otočit nebo sklopit tak, aby uživateli poskytl maximální pohodlí při sledování zobrazovaného obsahu. Funkce SmartImage navíc automaticky optimalizuje ideální zobrazení.

Předností nového modelu 201B2CB jsou také kvalitní zabudované reproduktory, port USB 2.0 umožňující připojit multimediální zařízení plug and play nebo ovládací prvky SmartTouch, které reagují na nejjemnější dotek a nahrazují výčnělková tlačítka.

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných sluchátek

Příslušenství do USB-C