Personální a organizační změny ve společnosti aplis.cz, a.s.

Společnost aplis.cz, a.s., významný poskytovatel IT řešení a služeb , posílila od 1.2.2008 svůj management team o Ing. Jaroslava Lubase.

Jaroslav Lubas bude ve společnosti aplis.cz zastávat nově zřízenou pozici Online services manager, ve které bude mít zodpovědnost za rozvoj poskytování online služeb  a řízení nově vytvořeného oddělení aplis online services. Toto oddělení bude zajišťovat především činnosti spojené s outsourcingem e-commerce nástrojů, jmenujme např. Catalog Exchange, Internet Catalog, Internet procurement. Další činnosti budou  zahrnovat  podporu provozu ASP aplikací aplis, tvorbu webového designu a grafiky na zakázku a rovněž  vlastní on-line prodej.

Jaroslav Lubas má dlouholeté zkušenosti ze společnosti Globus ČR, k.s., kde zastával významnou vedoucí pozici při realizaci projektu eGlobus a současně působil i jako interní lektor. Vzhledem k tomu, že společnost Globus je  jedním z našich nejvýznamnějších zákazníků, jsme přesvědčeni, že své bohaté znalosti právě z oblastí jako jsou např. internetové prezentace, elektronické obchodování či elektronické aukce, dále zúročí v dalších projektech pro společnost aplis.cz.

Témata článku: Internet, Globus

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5