Partnerství pro spokojený maloobchod

Novým integračním partnerem podnikového informačního systému Helios Green se v květnu 2009 stala společnost GLOBAL SYSTEMS. Její hlavní náplní činnosti jsou pokladní systémy a kompletní informační systémy pro maloobchodní řetězce a prodejny, které nyní budou moci získat též zákazníci systémů Helios jako jejich integrální součást.

 „Systém GS-STORE® je určen pro obchodní řízení maloobchodních řetězců a nikdy neměl ambice stát se kompletním podnikovým informačním systémem,“ říká Ing. Jan Frouz, jednatel společnosti GLOBAL SYSTEMS. „Přesto bychom rádi nabídli i kompletní řešení, kde by integrace s účetním systémem nebyla předmětem ad hoc vývoje ale byla součástí ověřeného celku. Ještě donedávna jsme pro tyto případy nabízeli vlastní účetní program. Podnikový systém ale není jen účetnictví a proto jsme se rozhodli orientovat se nadále na úzkou spolupráci se společností LCS a nabízet jako standardní řešení integraci systému GS-STORE a systému HELIOS Green. Pevně věříme, že i pro Helios bude integrace specializovaného maloobchodního systému přínosem“ dodává Jan Frouz.

K tomu říká Dušan Lapčík, obchodní ředitel Helios Green: „Je to velmi pěkná ukázka možností Helios Open, kde se mohou uplatnit partneři s různou specializací a díky našemu velmi významnému postavení na trhu můžeme nabídnout uplatnění těchto řešení v mnohem větším portfoliu zákazníků. Věříme, že nám na druhou stranu takto specializované řešení pomůže lépe řešit velmi individuální požadavky našich zákazníků.“

Témata článku: Helios, Green, Pokladní systémy

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?