Ovládejte svůj počítač připojený k televizoru i ve tmě

Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI), představila podsvícenou klávesnici pro obývací pokoje s celým názvem Logitech® Illuminated Living-Room Keyboard K830 s cílem, aby ovládání vašeho počítače propojeného s televizorem bylo příjemnější. U klávesnice je možné dobíjet baterie, má podsvícená tlačítka, integrovaný touchpad a vyspělou technologii pro bezdrátové připojení, takže můžete psát i klikat z pohodlí vaší pohovky nebo postele – a to i ve tmě.

„Stále více spotřebitelů chce mít snadný přístup k filmům, televizním pořadům, hudbě a fotografiím díky počítači připojenému k televizoru,“ řekla Charlotte Johs, viceprezidentka pro globální rozvoj značky a portfolia příslušenství pro PC společnosti Logitech. „Naše nová podsvícená klávesnice do obývacího pokoje K830 je navržena právě s tímto záměrem. Díky podsvíceným klávesám a špičkově estetickému designu, který výborně ladí s interiérem obývacího pokoje, je tato klávesnice skvělou volbou pro lidi, kteří mají televizor propojený s počítačem.“

Klávesnice Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 automaticky tlumí nebo zvyšuje jas podsvícení tlačítek v závislosti na množství světla v místnosti, abyste mohli psát pohodlně za jakýchkoli světelných podmínek. Začněte psát a tlačítka se podsvítí. Když psát přestanete, podsvícení se po pěti sekundách vypne, aby se šetřila baterie klávesnice.

Jelikož je klávesnice navržena pro moderní obytné prostory, je její provedení kompaktní a lehké, tlačítka jsou jemná na dotek a jsou optimalizována pro ovládání multimédií a zábavy. S klávesnicí Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 můžete relaxovat, usadit se do pohovky a procházet digitální obsah díky rychlému a spolehlivému spojení s vaším počítačem s dosahem až 10 metrů pomocí miniaturního přijímače Unifying, jenž poskytuje vyspělou bezdrátovou technologii pro spojení v pásmu 2,4 GHz. Baterie klávesnice je navíc možné dobíjet, takže se již nebudete muset obtěžovat s výměnou baterií.

S cílem vyhnout se neohrabanosti a obtížím s používáním tradiční klávesnice a samostatné myši v obývacím pokoji – nemluvě o jejich neustálém stereotypním hledání v polštářcích na vaší pohovce – spojuje tato počítačová klávesnice pro domácí kino tato dvě zařízení v jedno. Touchpad je hladký a má citlivou odezvu s přesnou kontrolou kurzoru myši, boky klávesnice jsou zaoblené, takže se snadno drží, a její štíhlý design ji umožňuje ukládat ve svislé poloze, abyste ušetřili místo.

Cena a dostupnost

Očekává se, že klávesnice Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 bude v Evropě k dostání od dubna 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 2769 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na našem blogu.

Aktuální číslo časopisu Computer

Srovnání 14 Bluetooth reproduktorů

Velký test 4K televizorů

Jak se zbavit otravných hovorů

Radíme s výběrem nového mobilu