Orava: Nakupujte bez front za nejnižší ceny

22. září 2005
Oživeno: Firefox 1.0.7 k dispozici
Internetových obchodů dnes existuje velké množství. Objem obratu přes internet roste. Výjimkou není ani internetový eshop elektroniky Orava.

Výhodou je, že nemusíte nikam chodit, maximálně na poštu. Nevýhodou, že někdy kupujete zajíce v pytli a možnost vyzkoušet si výrobek před koupí není. Většinou máte možnost do × dnů výrobek vrátit. Vedle internetových obchodů, kde koupíte dnes už téměř cokoliv, existují i specializované na určitý druh zboží. Nejlepší možnost, která existuje je internetový nákup přímo od výrobce. Zkusíte jednu značku, splní vaše představy a nemáte důvod hledat jinde. Takovou možnost za nejnižší ceny nabízí značka Orava, která je známa svou spolehlivostí, velmi slušnou kvalitou, mezi značkovými výrobky jednou z nejnižších, ne-li přímo nejnižší cenou. Oravu v České republice zastupuje firma Orsat. Nejen, že máte garantovány stejné ceny jako ve značkové prodejně, ale pokud si koupíte Oravu přes internet na stránkách www.orava.info přijede zástupce přepravní společnosti přímo k vám domů. Stane se tak nejpozději do dvou pracovních dnů od chvíle, kdy si zboží přes internet objednáte. Máte garantovánu nejnižší cenu výrobku a Orava pro své zákazníky zajišťuje balné i dopravu zdarma. Jedinou podmínkou je, aby zákazník nakoupil minimálně za 1 500 korun.

 

Na internetové stránce Orsatu můžete nahlédnout do kompletního sortimentu Oravy, která dělá černou i bílou techniku. Už dávno neplatí, že Orava je pouze televize. Internet nabízí zákazníkovi i nejaktuálnější ceny i slevy ve všech oblastech od domácích kin, DVD přehrávačů, televizorů (klasických, LCD či plazmových) až po vysavače, fény, ventilátory, elektrické zubní kartáčky či rychlovarné konvice.

Témata článku: Internet, Televize doma

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5