OKI rozšiřuje svou nabídku o pokladní tiskárny

OKI Printing Solutions doplňuje svou nabídku tiskových řešení o nové pokladní tiskárny OKIPOS 411 a OKIPOS 412 pro rychlý a spolehlivý tisk dokladů.

POS tiskárny uživatelům nabízejí ekonomicky výhodný způsob tisku účtenek za zboží a služby, například v restauracích, hotelech či obchodech. Tiskárny jsou rychlé a výkonné, navržené tak, aby ulehčily obsluhu a zvýšily spokojenost zákazníka.

Oba modely nabízí vynikající rychlosti tisku: OKIPOS 411 až 200 mm/s, OKIPOS 412 až 250 mm/s. Výstupní rychlosti lze na obou modelech upravit tak, aby při tisku vyhovovaly danému využití a zajistily efektivní obsluhu a obrat.

Rychlost tisku ve spojení se spolehlivostí uživatelům dává jistotu při obsluze zákazníků. Tiskárny byly navrženy s ohledem na místo využití: ať už jde o snadné vkládání papíru nebo
o patentovaný automatický podavač, díky kterému uživatel jednoduše vloží roli a začne tisknout. Větší papírové role pak zaručí, že je není třeba tak často měnit.

Obě tiskárny jsou schopny pracovat s papírovými rolemi do průměru 90 mm, což je až o 7 mm více než u konkurenčních modelů. OKIPOS 412 navíc disponuje tiskovou hlavou s dlouhou životností.

Díky nabídce volitelných červených, béžových a stříbrných bočních krytů mohou uživatelé POS tiskárnu esteticky sladit s interiérem prodejny. Oba modely lze připevnit na stěnu nebo postavit na plochu, což zajišťuje snadné začlenění i do míst s omezeným prostorem.

Ing. Andrej Magyar, CSc., ředitel Oki Systems pro Českou republiku aSlovensko říká:
„Zákazníci stále častěji vyžadují profesionální řešení tisku účtenek, což souvisí s rozšiřováním pokročilých technologií i do malých provozoven. Naše nové rychlé pokladní tiskárny jsou odpovědí na tuto poptávku. Uživatelům umožňují jednoduchou instalaci a spolehlivý tisk.”

Přehled klíčových parametrů OKIPOS 411 a OKIPOS 412:

  • Nejlepší rychlosti tisku ve své třídě: OKIPOS 411 až 200 mm/s a OKIPOS 412 až 250 mm/s
  • Spolehlivost potvrzuje velmi příznivá střední doba mezi poruchami (MTBF) 360 000 hodinbez jakýchkoli starostí
  • Tisková hlava s vysokou životností
  • Snadné použití s jednoduchou patentovanou ‘drop in’ technologií vkládání papíru, časté výměny omezuje velká papírová role
  • Rozhraní v nabídce: obousměrné paralelní / USB, sériové RS232 / síťová karta
  • Jedinečná možnost výběru barvy bočního krytu tiskárny
  • Tiskárny je možné upevnit na zeď nebo položit na pracovní plochu

Oba modely je možno zakoupit u autorizovaného distributora JVM Computers od 6.600 Kč (bez DPH).

Témata článku: Pokladní tiskárny, RS232

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?