OKI Printing Solutions představuje zcela novou řadu malých černobílých tiskáren B2000

20. srpna 2007. OKI Printing Solutions uvádí na trh spolehlivé a cenově velmi dostupné černobílé tiskárny řady B2000, určené pro výkonné, ale prostorově omezené kanceláře.

Tiskárny řady B2000 překvapí svými rozměry, na stole zabírají jen 32 x 20 cm, a výborně se tak hodí do menších kanceláří. Kompaktní řada B2000 je o celou třetinu menší než nejbližší konkurenční modely.

Zákazníci s tiskárnami B2000 získají flexibilitu - váží jen 4.8 kg a jsou lehčí než konkurenční modely. Díky tomu se tiskárna snadno přenáší například mezi kanceláří a domovem nebo různými pracovišti.

Oba modely B2200 a B2400 přinášejí výhody rychlého výtisku první stránky (za 5 s) a vyšší rychlost tisku (20 stran za minutu), takže zajistí efektivní a rychlý tisk v profesionální kvalitě. Díky standardní výbavě PCL a volitelnému síťovému rozhraní se bude model B2400 hodit i firmám realizujícím složitější grafické výstupy.

Tiskárny B2200 a B2400 nahrazují současný nejnižší model B4100. Svým designem a kompaktností vycházejí z velmi oblíbeného modelu tiskárny Okipage 8w Lite. Nové modely odpovídají filozofii OKI Printing Solutions - tří klíčových atributů této značky: „3 S“ (Simple, Solid, Smart – jednoduché, spolehlivé, chytré).

Kromě toho mají uživatelé tiskáren k dispozici podporu funkcí, jako je on-line podpora „Ask OKI – Zeptejte se OKI“ nebo aplikace PrintSuperVision a Template Manager 2006. Tyto nástroje firmám usnadní tvorbu, správu a tisk široké škály dokumentů.

Ing. Andrej Magyar, CSc., ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak), říká: „Tiskárny řady B2000 jsou malé a výkonné profesionální černobílé tiskárny. Hodí se pro malé kanceláře a jsou vhodné pro časté převážení. Kompromisy už nejsou nutné, řada B2000 splňuje kritérium kvality, rychlosti i velikosti.“

Všechny modely řady B2000 jsou postaveny na unikátní LED technologii OKI Printing Solutions s doživotní zárukou na tiskovou hlavu.

Témata článku: Ask, Simple

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?