reklama

Odstartoval první slevový server zaměřený na děti se slevami až 90 procent

Hromadné nakupování na internetu se slevou se v Česku nově zaměřuje na dětský svět. První specializovaný server hromadných slev pro děti a jejich rodiče, Odmaminky.cz, nabízí od včerejšího dne slevy až 90 procent na volnočasové aktivity s dětmi, nejrůznější kurzy pro rozvoj dítěte, slevy dětského zboží a slevové akce pro rodiče a nastávající maminky.

Darina Noviková, zakladatelka portálu Odmaminky.cz, říká: “Současná nabídka na trhu hromadných slev je zaměřena spíše na mladší a bezdětnou generaci. Rozhodli jsme se proto tuto mezeru vyplnit a přiblížit možnost zvýhodněných hromadných nákupů na internetu také rodičům s dětmi a nastávajícím maminkám. Tito nás najdou také na Facebooku, kde budeme pravidelně informovat o nejnovějších slevách a zveřejňovat nejlepší fotografie z proběhlých akcí.”

Princip nakupování na serveru Odmaminky.cz je obdobný jako u většiny slevových serverů po vzoru amerického Grouponu. Pokud se najde dostatečné množství kupujících, je nabízené zboží či služba prodáno s výraznou slevou. Po uhrazení požadované částky – lze platit převodem nebo kartou – získají kupující voucher, který lze uplatnit po dlouhé období v rozmezí většinou tří až šesti měsíců. Odmaminky.cz rovněž nabízí možnost využít zakoupený voucher jako dárek. Slevy se na serveru obměňují každý den a jejich časová nabídka je omezena.

“První den provozu našeho serveru nás velmi mile překvapil. Nejen díky exkluzivní spolupráci s portálem eMimino.cz shlédlo naše stránky přes 3.700 návštěvníků a celkově se prodalo na88 voucherů. Vnímáme to jako jasný signál toho, že specializované slevy pro děti na českém trhu chyběly a že jsme se vydali správnou cestou,” říká Michal Trunkát, spoluzakladatel portálu Odmaminky.cz.

Cílem serveru Odmaminky.cz je mít především spokojené zákazníky, všichni dodavatelé jsou proto prověřováni a akce sestavovány tak, aby si na své přišli jak ti nejměnší, tak i jejich rodiče. V nejbližší nabídce zájemci naleznou například slevy od Holmes Place Academy, Maternity Care na těhotenské plavání v Aqauapalace Praha v Čestlicích, divadla GONG, restaurace Fama Grand nebo obchodu s těhotenskou módou Mamashop. Server rovněž nabízí věrnostní program, se kterým získají ti nejaktivnější nakupující rodiče slevy na další nákup a každý nakupující bonus za nákup a doporučení dalšího zákazníka.

Více informací na Odmaminky.cz nebo na stránkách Facebook.

Témata článku: Voucher, Grand, Mile

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama