reklama

Odborná Konference Karat Open na Slovensku

Tisková zpráva č. 122007 KARAT Software a.s. Husova 2 751 52 Přerov Přerov, 31.5.2007 – V úterý 15. května se v Bratislavě v hotelu Médium uskutečnila odborná konference KARAT Open 2007. Tato akce pokračovala ve čtvrtek 17.května v Košicích v hotelu Kohal. KARAT Open je každoročně určená IT manažerům, ekonomickým a řídícím manažerům a uživatelům systému KARAT.

Podle hodnocení účastníků byli nejatraktivnějšími body programu prezentace případové studie CKM 2000 Travel, s.r.o. a představení konkurenční výhody IS KARAT Otevřenosti.

Už tradičně zařazují organizátoři konference prezentace klientů IS KARAT. Řešení pro společnost CKM 2000 Travel, s.r.o. představil finanční ředitel, pan Ladislav Kovář. Ve svém příspěvku zdůraznil úlohy implementačních týmů jak na straně dodavatele ERP řešení, tak na straně klienta.

„ERP řešení typu informačního systému KARAT je hlavně nástrojem pro zabezpečení naplnění obchodního plánu společnosti. Nasazení IS KARAT ve společnosti CKM 2000 Travel, s.r.o. nebylo cílem ale prostředníkem pro budování obchodních záměrů společnosti“ – sdělil pan Kovář. “Schopnosti dynamicky se přizpůsobovat požadavkům klienta se jeví jako silná konkurenční výhoda řešení na bázi IS KARAT.“

Konference KARAT OPEN 2007 potvrdila rostoucí zájem o produkty společnosti KARAT Software a.s. a služby výhradního zastoupení KARAT Slovakia a.s. jakož i partnerů v síti KARAT Partner.

Témata článku: Software, Karat, Travel

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama