O2 přináší přímé přenosy celé O2 extraligy ledního hokeje

13.9.2007. Od 14.září 2007 spustí společnost Telefónica O2 Czech Republic ostrý provoz živých přenosů O2 extraligy ledního hokeje. Po loňském testování v průběhu závěrečné části extraligy, které mělo u zákazníků obrovský ohlas, se společnost rozhodla ve vysílání pokračovat a navíc ho zásadním způsobem rozšířit. Přenosy budou takto zajišťovány celkem z devíti stadionů po celé České republice. Hokejoví fanoušci tak budou mít možnost vidět v přímém přenosu většinu utkání ať již s digitální televizí O2TV v digitální kvalitě obrazu a zvuku, dále na internetu nebo i ve svém mobilu.

"Naším cílem je poskytnout v síti O2 hokejovým fanouškům kvalitní přímé přenosy z nejrůznějších sportovních stadionů prostřednictvím několika médií jako je digitální televize O2TV, vysokorychlostní O2 Internet ADSL nebo mobilní telefon. Díky této nové službě mají hokejoví nadšenci možnost vidět mnoho zápasů extraligy, zejména zápasy, které nevysílá Česká televize, a to v atmosféře podobné té přímo na stadionu. Přenosy nebudou rušeny komentářem, diváci naopak uslyší reálné dění a skutečné zvuky z hokejových hal. Důležité informace jako je skóre, zobrazí grafika," řekl Simon Burckhardt, výkonný ředitel pro marketing ze společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Témata článku: Internet, Televize o2, Digitální televize, Czech Republic, Simon, Halo, Česká televize, Česká televize i vysílání, Česká televize vysílání, Česká televize živé vysílání, Televize v mobilu, O2 mobilní telefony

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?