Nový iDoklad, nejpoužívanější on-line fakturační službu v ČR

Tvůrce účetních a ekonomických systémů Money, firma Cígler Software, spustila v pondělí 3. 6. 2013 do ostrého provozu novou verzi bezplatné on-line fakturační služby iDoklad. Služba je kompletně v novém – od technologie po grafiku a nově přes ni vystavíte fakturu z jakéhokoliv chytrého telefonu nebo tabletu.

„Po šesti měsících vývoje a dvou letech provozu předchozí verze začínáme novou etapu iDokladu. Dnes máme přes 27 000 uživatelů ve třech zemích Evropy a jsme nejpoužívanější službou svého druhu u nás. Nový iDoklad nás má posunout ještě dál
– proto je ve znamení inovací, mobilních zařízení a cloudu,“
řekl majitel firmy Cígler Software, Martin Cígler.

Vývojáři postavili nový iDoklad na moderní technologii HTML5. Ta umožňuje rychlejší a pružnější úpravy v aplikaci, jednodušší a intuitivnější uživatelské rozhraní a hlavně bezproblémové fungování v mobilních zařízeních. I bez speciální aplikace tak své faktury vystavíte například z telefonu s operačním systémem iOS, Android, BlackBerry nebo Windows Phone.

iDoklad samozřejmě zachovává veškeré oblíbené funkce, služby a vlastnosti:

  • Snadné a bezpečné vystavování a evidování faktur, průvodních e-mailů i obchodních kontaktů
  • Vystavování zálohových faktur, upomínek, pokladních dokladů, faktur v PDF
  • Podporu DPH, různých měn i cizích jazyků
  • Propojení s internetovými obchody i nejrozšířenějšími účetními systémy

Právě propojení s účetními systémy patří mezi velké výhody iDokladu. Fakturu, kterou nyní vystavíte přes mobil třeba ještě na jednání s klientem, iDoklad automaticky odešle do vašeho účetnictví. Svou práci tak zjednodušíte, zrychlíte a odstraníte riziko chyby při ručním přepisování. iDoklad ale samozřejmě využijí i podnikatelé, kteří účetní programy nepoužívají.

„První ohlasy na nový iDoklad jsou výborné, což nás těší. Jako vždy ale i teď sbíráme veškeré náměty, kritiku a zpětnou vazbu a téměř každý týden se chystáme zveřejnit aktualizaci, která iDoklad posune zase o kousek blíže našim uživatelům a jejich potřebám,“ dodalMartin Cígler.

Podrobné informace o službě iDoklad včetně bezplatné registrace najdete na webu www.idoklad.cz.

Témata článku: Mobilní telefony do 2000, Mobilní telefony od 02, Pokladní systémy, Cígler software

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?