Novell SUSE Linux Enterprise Server získal nejvyšší ocenění na konferenci LinuxWorld ve Frankfurtu

14. prosince 2005
8 GB dat na USB klíčence
Praha, Česká republika – 14. prosince 2005 – Novell SUSE Linux Enterprise Server byl zvolen nejlepší distribucí pro podnikové servery na konferenci a veletrhu LinuxWorld, který se v listopadu konal ve Frankfurtu. SUSE Linux Enterprise Server získal od dvousetčlenné mezinárodní poroty 53 procent hlasů a předstihl tak distribuce Red Hat Enterprise Linux (37 procent) a Mandriva (8 procent). Tímto výsledkem zvítězil v šestém ročníku ocenění Linux New Media za nejlepší podnikový Linux.

„Toto ocenění hodnotí mimořádné úsilí, které Novell vkládá do inovací a kvality. Je potěšující, když nezávislí odborníci ocení hodnotu naší práce pro trh,“ řekl Jeff Jaffe, výkonný viceprezident a technologický ředitel společnosti Novell. „Dáváme si záležet na tom, aby SUSE Linux Enterprise Server vyhovoval nejnáročnějším potřebám velkých podniků. O poctu se ovšem dělíme s komunitou open source a s našimi zákazníky, kteří s námi spolupracují, aby byl open source připraven pro nejnáročnější výzvy.“

 

V porotě ročníku 2005 byli vývojáři, autoři, průmysloví odborníci a zástupci veřejné správy. Celý seznam vítězů ocenění 2005 Linux New Media najdete na webové stránce http://www.linux-magazine.com/CustomerService/Exclusive/2005_Linux_New_Media_Awards.html.

 

O společnosti Novell

Společnost Novell, Inc. (Nasdaq: NOVL) poskytuje software pro otevřené podnikové systémy. Více než 50 tisícům zákazníků ve 43 zemích pomáhá Novell spravovat, zjednodušovat, zabezpečovat a integrovat jejich technologická prostředí pomocí nejlepšího softwaru postaveného na otevřených standardech. Novell má více než dvacetileté zkušenosti, 6 000 zaměstnanců, 5 000 partnerů a center podpory po celém světě, jež pomáhají zákazníkům získat kontrolu nad jejich provozním prostředím IT a zároveň snižovat náklady. Další informace o společnosti Novell najdete na webu http://www.novell.com. Další informace získáte v Centru podpory zákazníků společnosti Novell (NCCC) v ČR na tel. +420 283 007 327, na českých webových stránkách http://www.novell.cz nebo amerických http://www.novell.com. Informace pro novináře jsou v originále k dispozici na adrese www.novell.com/pressroom.

Novell je registrovaná ochranná známka a SUSE jsou ochranné známky společnosti Novell, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Linux je registrovaná ochranná známka Linuse Torvaldse. Všechny ostatní ochranné známky třetích stran jsou majetkem příslušných vlastníků.

Témata článku: Linux, Open source

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?