Nová řada multifunkčních zařízení OKI B2500 MFP

OKI Printing Solutions představuje novou řadu univerzálních, cenově dostupných černobílých multifunkčních zařízení řady B2500 MFP.

Multifunkční zařízení B2500 MFP, B2520 MFP a B2540 MFP jsou ucelená profesionální řešení pro uživatele z řad středních a malých firem, malých poboček a domácích kanceláří, kteří chtějí dosahovat stejně profesionálních výstupů jako velké firmy, ale s menším rozpočtem.

 

Díky zpřístupnění cenově výhodného černobílého tisku, kopírování, barevného skenování a faxování v jediném zařízení mohou uživatelé série B2500 MFP nejen snadno, rychle a efektivně pracovat, ale také ekonomičtěji využít cenný pracovní prostor. Kromě stylového kompaktního designu tyto produkty nabízejí celou řadu oblíbených funkcí.

 

Jedna z nejznámějších aplikací pro správu digitálních dokumentů, která získala i řadu ocenění - PaperPort 9.0 - umožňuje uživatelům propracovanou správu archivovaných informací a další zvýšení produktivity. Jakýkoliv počítačový soubor, dokument nebo obrázek lze s pomocí této aplikace snadno převést do formátu PDF a bezpracně jej sdílet prostřednictvím uživatelsky příjemného rozhraní s náhledy dokumentů.

 

Software Template Manager 2006 umožňuje pomocí několika kliknutí myší vyrobit celou řadu profesionálních firemních dokumentů, obálek, adresních štítků, CD a DVD obalů – použít lze přitom média s hmotností až 162 g/m2. Pokud uživatelé multifunkčních zařízení řady B2500 MFP potřebují kdykoliv poradit, jak jej nejlépe využít, stačí přejít do průvodce “Ask OKI“, který zpřístupňuje on-line rady a tipy pro efektivní práci s daným produktem.

 

Multifunkční zařízení série B2500 MFP přináší optimálně vyladěný výkon, produktivitu a cenu. Produkty jsou spolehlivé, zároveň flexibilní a s nadstandardní rychlostí černobílého tisku a kopírování 16 stránek za minutu. Možnosti sdílení informací a flexibilitu uživatelů dále rozšiřuje skenování a tisk při využití USB flash paměťových zařízení připojených k volitelnému čelnímu USB rozhraní. Uživatelé mohou rovněž využít nový doplněk umožňující bezdrátový tisk.

 

Multifunkční zařízení série B2500 MFP jsou zajímavá pro libovolnou malou firmu také z finančního hlediska. Mají vysokokapacitní tonerové náplně (vyžadující méně častou výměnu) a velmi nízké náklady na tisk jedné stránky, což omezuje provozní náklady na minimum.

 

Ing. Andrej Magyar, CSc., ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak) k tomu uvádí:Naší snahou je umožnit i pracovníkům v menších firmách využívat moderní tiskové technologie. Pokročilá výbava cenově dostupných multifunkčních zařízení série B2500 MFP pro tisk, kopírování, faxování a správu dokumentů přináší novou úroveň spolehlivosti a flexibility všem uživatelům, kteří chtějí dosáhnout vysoké úrovně pracovní efektivity.“

 

Přehled hlavních vlastností řady B2500 MFP:

 

>         Nízké náklady: celá produktová řada přináší nízké provozní náklady na 1 výtisk

>         Vyšší produktivita: 16 str./min a několikanásobné kopírování

>         Faxování přímo z MFP

>         Větší flexibilita: skenování do a tisk z libovolného USB flash paměťového zařízení, barevné skenování pro lepší podání a čitelnost dokumentů, volitelně bezdrátový tisk

>         Snadné použití

>         Pokročilá integrovaná výbava: správa dokumentů PaperPort, aplikace Template Manager 2006 a „Ask OKI“.

>         Flexibilní práce s médii: od vizitek, přes štítky na CD disky nebo obálky, až po A4 brožury.

 

Doporučené koncové ceny multifunkčních zařízení B2500 MFP budou začínat na 4.790 Kč bez DPH.

Nové modely budou dostupné u autorizovaných prodejců OKI Printing Solutions v druhé polovině září 2006 (B2500 MFP, B2520 MFP) a v průběhu října 2006 (B2540 MFP).

 

>         OKI Printing Solutions je obchodní značkou společnosti Oki Data Corporation

>         Roční obrat společnosti Oki Data Corporation činil ve finančním roce končícím 31. 3. 2006
1,4 mld. USD.

>         Prodeje OKI Printing Solutions tvoří z 49 % Evropa, z 28 % Amerika, z 16 % Asie a Oceánie a ze 7 % ostatní části světa.

>         OKI Printing Solutions je zastoupena ve 120 zemích světa.

>         Oki Electric, založená v roce 1881, je japonským výrobcem elektroniky s ročním obratem
5,8 mld. USD (za finanční rok 2005 končící 31. 3. 2006).

>         Oki Electric zaměstnává po celém světě přibližně 21 tisíc lidí, z toho cca. 6,5 tisíc mimo Japonsko.

>         Více informací o Oki Electric můžete získat na www.oki.com.

Témata článku: Ask

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?