reklama

Nová multifunkční zařízení HP představují pro domácí uživatele nový standard a nové možnosti včetně tisku kvalitních realistických fotografií a potisku CD/DVD

Tiskárna, kopírka a skener HP nabízejí snadné ovládání, tisk kvalitních fotografií odolných proti blednutí a označování hudebních a fotografických CD a DVD technologií HP CD/DVD Tattoos.

Praha, 14. června 2006Společnost HP dnes představila nová multifunkční zařízení HP Photosmart C3180 a HP Photosmart C4180, která sdružují tiskárnu, skener a kopírku. Nová multifunkční zařízení HP jsou vybavena softwarem HP Photosmart Express, který uživatelům umožní rychlý přístup k fotografiím a jejich snadné prohlížení, organizování, sdílení a tisk. Tiskový systém se čtyřmi inkousty HP Vivera produkuje bohaté a realistické fotografie, které odolávají blednutí po celé generace.(1) Technologie HP Real-Life Technologies poskytují funkce automatické odstranění efektu červených očí, tvorbu panoramatických snímků či automatické nastavení jasu pro dosažení těch nejlepších možných výsledků.

Nová technologie HP CD/DVD Tattoos znamená tisk na velice tenké, lesklé a maximálně odolné samolepící štítky pro označení CD a DVD s hudbou, fotografiemi či daty tak, že budou vypadat lépe než z výroby.

 

Multifunkční zařízení HP Photosmart C3180 a C4180 nabízejí:

·         Tisk se čtyřmi inkousty (volitelně lze rozšířit na tisk se šesti inkousty) HP Vivera pro produkci kvalitních a maximálně realistických fotografií, které odolávají blednutí po celé generace.(1)

·         Tlačítko HP Photosmart Express pro rychlé provedení všech základních operací s digitálními fotografiemi prohlížení, tisk, sdílení a uložení.

·         Technologie HP Real Life umožňující automatické odstranění efektu červených očí či zvýraznění fotografií adaptivním nastavením jasu pro dosahování profesionálních výsledků v domácích podmínkách.

·         HP CD/DVD Tattoos pro výrobu fotografických, hudebních či datových CD a DVD profesionálního vzhledu.

·         Barevné a černobílé kopírování a opakovaný tisk fotografií bez použití počítače

·         Snadný tisk panoramatických fotografií prostřednictvím HP technologie panoramatického tisku na libovolný formát do velikosti 210 mm x 594 mm(2) s okraji nebo bez okrajů

·         Čidlo pro automatickou detekci typu papíru pro zajištění maximální kvality tisku na různých médiích

·         Intuitivní ovládací panel a snadno použitelná tlačítka na jedno stisknutí

 

S multifunkčními zařízeními HP Photosmart C3180 je navíc dodáván software HP Photosmart Essentials, zatímco se zařízením HP Photosmart C4180 software HP Photosmart Premier. Tento software umožňuje uživatelům editovat, organizovat, tisknout, sdílet a archivovat fotografie nebo vytvářet fotografické projekty.

 

Model HP Photosmart C4180 dále nabízí:

·        Snadný tisk s pomocí barevného displeje o úhlopříčce 6 cm lze jej upravit pro optimální pozorovací úhel a umožňuje uživatelům vybírat, otáčet, ořezávat a zvětšovat snímky i odstraňovat efekt červených očí bez použití počítače.

·        Skladný podavač 10 x 15 cm pro vyhrazený tisk fotografií

·        HP Document Viewer pro snadné prohlížení, správu a anotaci fotografií a dokumentů

 

Spotřební materiál pro Photosmart C4180

·         HP 337 Černá inkoustová kazeta (C9364EE) za 549 Kč s DPH (3)

·         HP 343 Tříbarevná inkoustová kazeta (C8766EE) za 699 Kč s DPH (3)

 

Spotřební materiál pro Photosmart C3180

·         HP 336 Černá inkoustová kazeta (C9362EE) za 499 Kč s DPH (3)

·         HP 342 Tříbarevná inkoustová kazeta (C9361EE) za 549 Kč s DPH (3)

 

HP nabízí celou řadu médií od běžných všestranných papírů až po fotografické papíry či papíry pro tvorbu profesionálních brožur či letáků. HP doporučuje následující média (výběr):

 

·         Papír HP Superior Inkjet Paper 180g, lesklý, A4

·         Papír HP Professional Inkjet Paper 120, matný, A4

·         Štítky HP Labels 70 x 36 mm, A4

·         Zářivě bílý papír HP Bright White Inkjet Paper 90, A4

·         Lesklý fotografický papír HP Premium Glossy Photo 240, 10 x 15 cm

 

Samolepící fólie HP CD/DVD Tattoos

Nové samolepící fólie CD/DVD Tattoos jsou ideální pro každého, kdo si vypaluje fotografie, hudbu, videonahrávky či další digitální informace na CD/DVD a chce mít své disky profesionálním způsobem označeny. Jedná se o velice tenké a velmi odolné samolepící štítky, které se po nalepení vyznačují vysoce lesklým a vodovzdorným povrchem, který se neloupe. Nová technologie zabraňuje krčení, stáčení či krabatění fólií. Vlastní štítky pro CD/DVD vytvoříte velice snadno vložením textu a profesionálních grafických prvků z nabídky HP či vlastních fotografií a grafik. Více informací najdete na webových stránkách www.hp.com/eur/tattoos.

 

Cena a dostupnost

·         HP Photosmart C3180 bude uveden na český trh během června 2006 za doporučenou maloobchodní cenu 2.790 včetně daně.(3)

·         HP Photosmart C4180 bude uveden na český trh během června 2006 za doporučenou maloobchodní cenu 4.790 Kč včetně daně.(3)

·         Média HP CD/DVD Tattoos by měla být na českém trhu dostupná během června 2006. Štítky HP CD/DVD jsou vhodné pro všechny inkoustové tiskárny HP umožňující tisk na formát 13 x 18 cm a doporučená maloobchodní cena bude 299 Kč s DPH za balení obsahující 15 kusů.(3)

 

 

(1) Založeno na testech WillhelmResearch.com pro blednutí světlem při umístění pod sklem (leden 2005) s použitím inkoustů HP Vivera na papírech HP Premium Plus Photo. Pro více informací o testování a faktorech blednutí navštivte webové stránky http://hp.com/go/premiumplusphoto.

(2) Bezokrajový tisk až do rozměru 210 mm x 594 mm s použitím fotografických papírů a papírů pro výrobu brožur.

(3) Výrobcem doporučená maloobchodní cena pro region EMEA včetně DPH. Tato cena se může u jednotlivých prodejců lišit.

 

O společnosti HP

HP je dodavatelem technologií pro individuální i podnikové zákazníky a instituce na celém světě. Nabídka společnosti HP zahrnuje IT infrastrukturu, globální služby, výpočetní systémy pro podniky i domácnost a technologie pro tisk a zpracování obrazu.  Za čtyři fiskální čtvrtletí, končící 30. dubnem 2006, dosáhly celkové tržby společnosti HP 88,9 miliard USD. Další informace o HP (NYSE, Nasdaq: HPQ) jsou k dispozici na www.hp.com. 

Témata článku: Software, Century, CS, Family, Futura, Gothic 3, Style, Stylus, Stylusy, Symbol, List, HP Photosmart, Pou, Paper, Real Life

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama