Nová klávesnice Logitech pro obývací pokoje

Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) ohlásila uvedení bezdrátové klávesnice Logitech® Wireless Touch Keyboard K400 Plus, což je klávesnice určená pro použití v obývacích pokojích, s jejíž pomocí můžete pohodlně ovládat obrazovku vašeho počítače na televizoru. Klávesnice K400 Plus má bezdrátový dosah až 10 metrů a integrovaný touchpad, takže vám umožňuje snadno streamovat filmy, televizní pořady, hudbu a jinou zábavu na počítači z pohodlí vaší pohovky.

Klepněte pro větší obrázek

„Obývací pokoj je místo, kam přicházíme odpočívat, bavit se a sdílet společnost přátel a rodiny,“ řekla Charlotte Johs, globální viceprezidentka divize počítačových periférií společnosti Logitech. „Díky bezdrátové klávesnici Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus snadno propojíte svůj počítač s televizorem a můžete jednoduše vyhledávat, cokoli vás bude zajímat na Internetu.“

Nová klávesnice K400 Plus staví na úspěchu oblíbeného modelu Logitech Wireless Touch Keyboard K400, má integrovaný touchpad s citlivou odezvou a nastavitelným ovládáním kurzoru, díky němuž tvoří kompaktní kombinaci klávesnice a myši ve stylu „vše v jednom“. Tlačítka s klávesovými zkratkami vám umožňují snadný přístup k ovládání hlasitosti a navigaci v nabídkách a intuitivní tlačítka se šipkami vám pomohou rychle najít cestu k jakémukoli digitálnímu obsahu.

Neutrálně šedé provedení klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus ladí s designem moderních obývacích pokojů a díky štíhlé konstrukci je snadné ji kdekoli uložit, navíc má zaoblené boky pro větší pohodlí – je to dokonalá klávesnice pro každého. Předinstalované baterie mají výdrž až 18 měsíců, což zaručí nekonečné hodiny zábavy bez přerušování.

Cena a dostupnost

Očekává se, že bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus bude k dostání v červenci v České republice a na Slovensku za doporučenou maloobchodní cenu 1 239 Kč a celosvětově bude k dispozici v červenci. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com/K400Plus nebo na našem blogu.

Témata článku: Klávesnice, Logitech klávesnice, Keyboard, Touch, Plus, 6 Plus, Bezdrátová klávesnice s touchpadem, Charlotte, Living, Room

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?