Norton je připraven na Windows 8 s novými bezpečnostními aplikacemi

Norton je připraven na Windows 8 s novými bezpečnostními aplikacemi

Bezpečnost je velmi důležité téma při představení každého nového operačního systému a Windows 8 není výjimkou. Produkty Norton proto budou kompatibilní s Windows 8 a navíc tým Norton společnosti Symantec vyvíjí několik nových zajímavých aplikací, aby uživatelé byli ještě více v bezpečí:

Klepněte pro větší obrázek
  • Norton Studio – Nové dotykové uživatelské rozhraní pro produkty Norton.
  • Webový prohlížeč od týmu Norton – Nový webový prohlížeč rozšíří produkty Norton pro bezpečné procházení internetu na mobilních zařízeních. Umožní bezpečně provádět finanční transakce na internetu, ochrání identitu uživatelů a nabídne jednoduchou správu hesel v prostředí Metro.
  • Norton cloud skener – Nová nenáročná aplikace v prostředí Metro proskenuje a detekuje škodlivé odkazy na Facebookové zdi a v dalších běžných aplikacích, takže ochrání uživatele před online podvody.
  • Norton Hotspot Privacy - Nová aplikace vytvoří VPN na jakémkoli veřejném hotspotu a umožní tak bezpečné připojení k Wi-Fi síti. Veřejné bezdrátové sítě nejsou tak bezpečné, jak si mnoho uživatelů myslí, protože ukradnout informace lze i s použitím obyčejného plug-inu ve webovém prohlížeči. A podle průzkumu týmu Norton si uživatelé v oblasti mobilní bezpečnosti nejvíce přejí právě bezpečné Wi-Fi připojení. Norton Hotspot Privacy umožní uživatelům bezpečně surfovat po webu a pomůže chránit identitu, webové účty i transakce - to vše bez potíží s přihlašováním. Pokud přístroj rozpozná a připojí se k Wi-Fi síti, Hotspot Privacy se automaticky spustí a nakonfiguruje. Produkt bude k dispozici pro iOS a Mac.

Témata článku: Norton, Wi-Fi Hotspot

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky