reklama

Nejlepší obecní webové stránky jedou na Caché

Praha 11. června 2007 – Na jubilejním 10. ročníku konference ISSS, která se konala 2. a  3. dubna 2007 v Hradci Králové, získal Ocenění za nejlepší obecní webové stránky v mezinárodním měřítku projekt webových stránek bulharského města Sliven.

Portál města byl na této největší akci, věnované IT ve státní správě a samosprávě ve střední a východní Evropě, oceněn za využití informačních a komunikačních technologií jako nástroje pro posílení demokracie a zprostředkování informací a služeb občanům a firmám. Cenu EuroCrest 2007 předal na slavnostním večeru ing. František Dohnal, prezident Nejvyššího kontrolního úřadu, který se dlouhodobě věnuje problematice budování informační společnosti.

Portál města Sliven využívá systém pro správu obsahu DataMplant Content Management Systém od společnosti DataMplant Ltd., který je postaven na vysoce výkonné objektové databázi InterSystems Caché. DataMplant Ltd. je bulharským aplikačním partnerem společnosti InterSystems. Mezi přednosti projektu patří jednotná struktura stránek, možnost jejich automatického generování, snadné a pohodlné vyhledávání v databázi. Mezi další výhody patří rychlá optimalizace kódu a vývoj i realizace nových projektů včetně přidávání informací.

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama