Nakladatelství Academia otevřelo nový internetový obchod

Společnost Academia-nakladatelství Academie věd ČR se zabývá nakladatelskou a vydavatelskou činností, nabízí odbornou a populárně naučnou literaturu.

Certifikovaný partner společnosti Microsoft společnost AXIOM SW s.r.o. realizovala implementaci nového internetového obchodu s přímým propojením na podnikový informační systém Navision Financials.

 

Propojení internetového obchodu se systémem Navision Financials je realizováno on-line technologií a umožňuje zákazníkům nakladatelství Academia vybírat z aktuální dostupné knižní nabídky. Současně mají i pracovníci společnosti Academia okamžitý přehled o zákaznických objednávkách, které takto mohou vyřizovat s minimálním časovým zpožděním.

 

Přímá vazba mezi podnikovým informačním systémem Navision Financials a internetovým obchodem přináší zlepšení zákaznických služeb a zkvalitnění prodeje literatury a v neposlední řadě také zrychlení vyřízení objednávek zákazníků.

 

Manažerské výstupy podnikového informačního systému Navision Financials umožní efektivnější strategické a operativní řízení společnosti s možností flexibilně reagovat na aktuální situaci na knižním trhu, a tím snižovat náklady a dosáhnout vyšší ziskovosti.

Témata článku: Microsoft, Academia, Axiom

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?