reklama

Mumlavský IT outdoorový trénink

14. července 2009
Microsoft Office 2010 Technical Preview

Západní Krkonoše, konkrétně okolí Mumlavských vodopádů, si budou užívat ti, kteří se rozhodnou pro některý z letních bootcampů Počítačové školy Gopas. „Spojením intenzivního vzdělávání a relaxačních aktivit jsou Bootcampy jedinečné,“ říká Luboš Žáček z Gopasu.

„Na srpen a září jsme připravili dva rozdílné programy. Přičemž první z nich je zaměřen na problematiku implementace a správy Microsoft Windows Server 2008 a druhý poskytne účastníkům dovednosti a znalosti potřebné pro nasazení Microsoft Office SharePoint Serveru 2007,“ vysvětluje zaměření bootcampů Luboš Žáček. Bootcampy jsou koncipovány jako speciální týdenní vzdělávací programy, kde na běžný kurz navazují odborná diskusní fóra a přípravy pro zvládnutí certifikačních zkoušek. Intenzivní výuka a praxe je navíc doplněna o sportovně zábavný doprovodný program. Pro účastníky je připraven pobyt ve sportovně relaxačním centru uprostřed krkonošské přírody Sportrelax 007, ve kterém je pro aktivní využití volného času k dispozici beach volleyball, squash, wallyball, fitness, stolní tenis, indoor golf, sauna, vířivka a čtyřkolky.

Program Microsoft Windows Server 2008 nabízí informace o novinkách a rozdílech předchozí verze Microsoft Windows Serveru 2003. Účastníci by měli mít zkušenosti s konfigurací síťových služeb v prostředí Microsoft Windows Serveru 2003 a být motivovaní rozšiřovat si znalosti o nové postupy a technologie. Pro administrátory firemních aplikací, kteří plánují, navrhují a vybírají, tzv. Line of Business, je určen zářijový bootcamp Microsoft Office SharePoint Server 2007. Bootcampy vedou zkušení lektoři Martin Zelený a Luboš Höher.

Témata článku: Sharepoint, Indoor, Squash, Golf

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama