reklama

Multimediální novinka od UMAXu aneb Po náročné práci skvělá zábava

UMAX představuje nadupaný multimedální notebook VisionBook® 5500WXC. Atraktivní design, nové technologie včetně digitálního TV Tuneru, výkonná grafická karta ATI Radeon X700, maximální výbava i konektivita včetně Bluetooth i Wireless LAN jsou hlavními benefity tohoto nového modelu.

Nový VisionBook® 5500WC je navržen jako multimediální centrum, které kombinuje výkonný notebook s funkcemi domácího kina. Základními stavebními prvky jsou širokoúhlý displej s úhlopříčkou 15,4“ a rozlišením 1280 x 800 bodů, technologie Intel® Centrino® 2. generace (Sonoma), výkonná grafická karta ATI Radeon X700 se 128 MB paměti a v neposlední řadě možnost vybavit tento model TV Tunerem (za příplatek) pro příjem analogového i digitálního signálu. Na přední stěně naleznete také Audio DJ panel pro přehrávání audio nahrávek ve vypnutém stavu s podporou MP3 formátu.

Výbava i konektivita této novinky potvrzuje strategii Umaxu, nabízet maximun v daném segmentu. Notebook je vybaven 1,3 MPixelovou video kamerou ve víku displeje, nechybí vestavěný bezdrátový adaptér Bluetooth i Wireless LAN 802.11b/g. Pro připojení externích zařízení je připraveno FireWire rozhraní, 4x USB 2.0 konektory, PCMCIA slot typu II, TV výstup, digitální DVI výstup, Infra port a také vyjímečný sériový port. Nechybí samozřejmě čtečka karet rozšířených formátů SD, MMC, MS a MS Pro. Zvukový systém se dvěma výkonnými reproduktory obsahuje podporu prostorového zvuku SRS/WOW, který oceníte při přehrávání DVD filmů.

Zajímavostí tohoto modelu je také multifunkční slot, který umožní místo standardní Dual DVD vypalovačky osadit notebook druhou baterií nebo druhým pevným diskem.

VisionBook® 5500WXC v základní výbavě s Intel® Pentium® M 750, 1GB DDRII, 80 GB diskem (5400ot.), DVD+/-RW mechanikou, Bluetooth, WiFi, XP Home stojí 47 588 Kč s DPH.

K dispozici je také verze úspornější, varianta bez OS, s Intel® Pentium® M 740 a 512 GB DDRII za 40 448 Kč s DPH.

 Záruka je 2 roky s možností rozšíření o další rok.  Samozřejmostí je možnost sestavit si pomocí konfigurátoru (dostupný na webu nebo u prodejců) počítač přímo na míru.

Témata článku: Sonoma

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • nobody 13. 10. 2005 19:07:33
    Dejte si pozor na kvalitu displeje, vypada to ze ma hodne problem jasem a...
reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama