„Moderní kancelář“ v Olomouci

Praha, 28.listopad 2005 - Contactel, přední telekomunikační operátor v České republice, uspořádal velmi úspěšný seminář „Moderní kancelář“ ve spolupráci se společnostmi NextiraOne Czech s.r.o. a Cisco Systems Czech Republic, s.r.o

Seminář „Moderní kancelář“ proběhl v Olomouci a seznámil účastníky s unikátní telekomunikační službou Business Connect od firmy Contactel, která je založena na IP telefonii. Specialisté společnosti NextiraOne Czech představili zákazníkům špičkové aplikace, které jsou provozovány na Cisco IP telefonii a rovněž byly  zmíněny i aplikace, které jsou zaměřeny především na hlasovou komunikaci. Jedním z dalších cílů tohoto semináře bylo i seznámit veřejnost s nejnovějšími trendy v oblasti integrovaných firemních komunikací prostřednictvím společnosti Cisco Systems Czech Republic. Řešení dodávaná společností Cisco Systems pro malé a střední podniky jsou inteligentní, bezpečná a mimořádně spolehlivá. Tato spolupráce Contactelu s předními výrobci a dodavateli moderní špičkové IP/IT technologie poskytne zákazníkům komplexní telekomunikační/IT a k tomu ještě certifikované řešení.

 

„Zvolili jsme formu seminářů, abychom naše stálé i potencionální zákazníky mohli průběžně seznamovat s novinkami a novými  technologiemi. Věříme, že naše semináře budou  přínosem a pomohou k nasazení nových technologií v moderních firmách“, říká Dušan Lehotský, ředitel pro prodej společnosti Contactel. „ A proč právě IP telefonie? Spojení hlasové a datové komunikace do jednoho celistvého IP prostředí významně  změní způsob podnikání. Umožní vytvořit flexibilní pracovní prostředí s využitím IP technologií, včetně možnosti přímého připojení i pobočkové ústředny k zabezpečené IP síti. Tato technologie pomáhá rapidně snížit celkové investiční a provozní náklady na infrastrukturu“, dodává Dušan Lhotský.

 

Semináře v Olomouci se účastnili i nejvyšší představitelé firem Contactel – Peter Rafn, Bohuslav Cempírek NextiraOne a Miloslav Rut za společnost Cisco Systems CR. Finální počet účastníků této akce dosáhl čísla 100. Po ukončení oficiálních prezentací se jednalo na místě se zástupci jednotlivých firem, které projevily o nové služby zájem a projednávala se specifická zákaznická řešení.

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5