reklama

Mimořádná limitovaná edice čtečky PocketBook Touch Lux – skutečně výjimečný dárek

Pro ty, kdo ocení skutečně luxusní dárek, připravila nyní společnost PocketBook výjimečný šperk mezi čtečkami – neobyčejný dárek, který nebude mít nikdo jiný.

Čtečky elektronických knih stále nabírají na své popularitě. Většina lidí, kteří mají rádi knihy a vyzkoušeli čtečku, si ji zamilovali. Umožňuje jim totiž mít své oblíbené knihy stále u sebe, ať jsou kdekoli. Značka PocketBook si na našem trhu získává své fanoušky komfortem ovládání a podporou největšího množství formátů, které dokáže zobrazit.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Základem sady PocketBook Touch Lux Limited Edition je nejoblíbenější čtečka elektronických knih Pocketbook – model Touch Lux s komfortním dotykovým ovládáním, displejem Pearl HD a možností nasvícení pro večerní čtení, která získala již mnoho nezávislých ocenění. Čtečka podporuje více než 20 populárních formátů textu a grafiky, nabízí 47 užitečných předinstalovaných slovníků a 4GB vnitřní paměti.

Tato mimořádná limitovaná edice čtečky je od základu pojata jako výjimečný dárek. Samotná čtečka je v unikátním barevném provedení teplé mléčné čokolády. Sada PocketBook Touch Lux Limited Edition zahrnuje navíc elegantní dřevěnou dárkovou krabičku a elegantní pouzdro čtečky vyrobené z jemné kůže.

PocketBook Touch Lux Limited Edition je skvělý dárek pro všechny, kteří ocení luxus, komfort a výjimečnost.

Sada PocketBook Touch Lux Limited Edition bude k dostání od poloviny prosince a její předběžná koncová cena bude 4.990,- Kč.

Témata článku: Pocketbook, Touch, Pearl

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama