reklama

Microsoft uvolnil skupinu beta produktů určených pro vývojáře

Koncem července Microsoft uvolnil skupinu beta produktů určených pro vývojáře. Jedná se o Visual Studio 2008 Beta 2, .NET Framework 3.5 Beta 2, Silverlight 1.0 Release Candidate 1 (RC1) a srpnovou aktualizaci Expression Blend. Zároveň byla uvolněna veřejná beta verze (CTP) produktu Silverlight Add-In for Visual Studio 2008, který představuje technické propojení mezi oběma technologiemi, Silverlight a Visual Studio 2008.

Visual Studio 2008 Beta 2:  Visual Studio 2008 je jednotné vývojové prostředí, které umožňuje vývojářům a vývojovým týmům používat konzistentní programovací model pro vytváření aplikací postavených na různých platformách, včetně webu, Windows Vista, systému Microsoft Office 2007, SQL Serveru 2008 a Windows Serveru 2008.

.NET Framework 3.5 Beta 2: .NET Framework 3.5 staví na přednostech a výhodách .NET Framework 3.0. Zároveň přináší řadu dalších zlepšení, zejména v oblasti integrace s daty (LINQ).

Silverlight 1.0 Release Candidate: Microsoft Silverlight je platforma určená pro tvorbu dynamického online obsahu a interaktivní práci s ním. Tento RC1 je posledním krokem před uvedením finální verze technologie Silverlight 1.0.

Silverlight Add-In for Visual Studio 2008 (CTP): S tímto doplňkem mohou vývojáři začít tvořit aplikace využívající Silverlight 1.0 přímo v prostředí Visual Studia a v případě potřeby zároveň spolupracovat s grafikem/designérem pracujícím v nástroji Expression Blend s právě uvolněnou aktualizací. Finální verze tohoto doplňku bude uvolněna ihned po uvedení finální verze produktu Visual Studio 2008.

Všechny produkty přicházejí s tzv. Go-Live licencí umožnující tvořit a hlavně již nasazovat aplikace u koncových zákazníků, aniž by vývojáři museli čekat na finální nástroje.

Témata článku: Microsoft, Windows, Silverlight, Studio, Beta, Framework, Release, Microsoft Silverlight

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama