Microsoft Office 2008 pro Mac dostupný v ČR

Společnost Quentin, spol. s r. o. uvádí na trh nejnovější verzi oblíbených doplňků pro aktuální verzi Microsoft Office 2008 pro Mac OS X. Doplňky rozšiřují možnosti tohoto kancelářského balíku o podporu českého jazyka, zahrnují slovníkovou kontrolu pravopisu, české dělení a tezaurus.

Díky doplňkům lze i nejnovější verzi populárního kancelářského balíku bezproblémově používat v našem národním prostředí. Slovníková kontrola pravopisu je k dispozici v aplikacích Word, Excel, PowerPoint a Entourage, pro Word je k  dispozici také tezaurus (slovník synonym) a dělení. Doplňky jsou k dispozici v tzv. Universal Binary podobě, tedy pro uživatele Maců s procesory Intel i PowerPC. Tato sada doplňků je v současné době jediné podobné řešení na světě pro jazyky nepodporované přímo v Microsoft Office 2008.

Cena a dostupnost

České doplňky pro Microsoft Office 2008 pro Mac OS X jsou dostupné ihned, prostřednictvím společnosti Quentin, prodejců počítačů Apple a internetového obchodu DTPobchod.cz.

Doporučená cena je 1490 Kč bez DPH. K dispozici je také upgrade pro majitele předchozí verze doplňků pro Office 2004, za 1090 Kč bez DPH. O upgrade je možné požádat spolu s doložením nákupu předchozí verze sériovým číslem doplňků.

Doplňky získá zdarma každý zákazník, který zakoupí libovolnou verzi Microsoft Office 2008 od společnosti Quentin, nebo jejích prodejců.

Zákazníci, kteří zakoupili libovolnou verzi Microsoft Office 2008 pro Mac OS X (vztahuje se na plnou verzi, upgrade i upgrade z Office 2004 za manipulační poplatek) od společnosti Quentin či jejích prodejců bez českých doplňků do 20. května 2008, mají možnost získat tyto české doplňky za manipulační poplatek 99 Kč bez DPH.

Témata článku: Microsoft, Upgrade

14 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Locich 25. 5. 2008 23:07:47
    Ani bych nerekl, a jeste k tomu se zde bavime o aplikaci, pro ketrou toto...
  • jehoVista 24. 5. 2008 3:24:31
    Z hlediska OS jsou toto jen podruzne soucasti ;-)
  • prophet 23. 5. 2008 23:31:08
    Co si budeme navravat, toto su najcennejsie technologie Apple Mac...
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5