reklama

Microsoft Dynamics podporuje prodej aut na Slovensku

10.9.2007. Společnost AXIOM SW s.r.o. uzavřela smlouvu o implementaci podnikového řešení Microsoft Dynamics NAV a jeho oborového řešení Automotive Business Solutions se společností AAA AUTO a.s. Praha v roce 2006.

Pilotní provoz systému, interně nazývaného „Mona Lisa“, byl spuštěn 8. ledna 2007
v Maďarsku (Autocentrum AAA AUTO Kft.). V současné době je v této zemi plně funkčních
5 poboček. Budapešť, Miskolc, Budaors, Pécs a Szeged.

K významné události došlo k datu 1.7. 2007, kdy byla spuštěna do ostrého provozu další země, a to Slovensko (AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s.). Na Slovensku je v tuto chvíli plně funkčních 8 poboček: , Bratislava, Košice, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Nitra, Trenčín, Lučenec.

Po úspěšném spuštění systému v Maďarsku a na Slovensku budou postupně následovat další středoevropské a východoevropské země. Jedná se zejména o pobočky v České republice, Polsku a Rumunsku.

Společnost AXIOM SW s.r.o. pojala implementaci ve společnosti AAA AUTO a.s. jako implementaci podnikového řešení pro podporu veškerých obchodních procesů, tj. Autobazar (výkup vozidel, prodej vozidel, prodej doplňujících produktů, správa klíčů, správa dokumentů, apod.), Autoservis (řeší servis vozidel), Transporty (řešení přepravu vozidel), Autosalon (dealerství s novými vozidly), Standardní finance, Vnitropodnikové účtování, Nákup a závazky, Prodej a pohledávky, Skladové hospodářství, Strategické plánování, Měření výkonnosti a správa manažerských informací, Business Inteligence nástroje – reporting services a Business Analytics.

Primárním cílem implementace nového podnikového řešení Microsoft Dynamics NAV je podpora  nových oblastí podnikání společnosti AAA AUTO a.s. v celé Evropě.

Témata článku: Microsoft, Aaa, Axiom, Navi, Nitro, Lisa, Analytics, Automotive, Mona Lisa, Reporting, Transport

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama