reklama

Mezinárodní ocenění iF Product Design Award získaly dva LCD televizory Sharp AQUOS z řady XD1E

Praha - Hannover, 12. prosince 2006. Dva modely z nejnovější řady LCD televizorů Sharp - 46-palcový a 52-palcový AQUOS XD1E získaly ocenění iF Product Design Award 2007. Oba televizory vyrábí firma Sharp ve zbrusu nové továrně na LCD panely 8. generace v japonské Kamejamě, která je v současnosti nejmodernější továrnou svého druhu na světě. Design ve stylu černě lakovaného piana v kombinaci se špičkovou technologií přesvědčil porotu International Forum Design (iF), která ocenění uděluje.

„Cena iF Product Design Award není pouze ohodnocením našich dvou špičkových LCD televizorů Sharp AQUOS, ale i oceněním naší nové produktové strategie“, vysvětluje Hans Kleis, prezident Sharp Europe. „Kromě technických funkcí a dobrého poměru ceny a výkonu je právě design důležitým faktorem, který hraje při nákupu LCD televize roli. Modely Sharp splňují maximální požadavky, a to jak v technickém tak designovém ohledu,“ pokračuje Kleis.

iF Product Design Award  je jedno ze tří nejuznávanějších ocenění udělovaných v oblasti designérství, které získají jen výrobky sledující nejnovější designové trendy. Od roku 1954 hodnotí porota složená vždy ze známých odborníků na design každý rok přes 2000 produktů z několika desítek zemí. Vítězům je pak udělena cena iF Label. Kromě dvou LCD televizorů Sharp AQUOS získaly stejné ocenění i dva mobilní telefony Sharp - Vodafone GX29 a 905SH.

 

Témata článku: Sharp, Sharp Aquos, Label

2 komentáře

Nejnovější komentáře

  • Toman 4. 1. 2007 18:30:22
    Ale kdeze, 52" uz se prodava. Predstavena byla uz na IFA na konci srpna a...
  • Bal 13. 12. 2006 11:10:05
    Jsem hodne zvedav na tu 52" Zatim vypada ze to bude nejlepsi lcdecko v...
reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama