McAfee uvádí na trh české verze produktů pro domácí uživatele!

Praha, společnost McAfee, Inc. (NYSE: MFE), lídr v oblasti Intrusion Prevention řešení (prevence proti nežádoucímu vniknutí) a Risk Managementu (správy rizik), oznámila dne 14. února 2006 uvedení českých verzí produktů určených pro domácí uživatele na tuzemský trh.

Tento krok je strategickým rozhodnutím a součástí celosvětové strategie McAfee, poskytnout možnost kvalitní ochrany i koncovým spotřebitelům. Česká republika je po Polsku, Švédku, Norsku, Dánsku nebo Číně další zemí, kde jsou od této chvíle lokalizované produkty k dispozici.  Trhy ve Střední Evropě (např. ČR, Polsko, Rumunsko, Slovensko či Rusko) jsou z tohoto pohledu zajímavé, protože právě tyto trhy patří do takzvané  skupiny „emerging markets“. 

 

Vladimír Brož, Territory Manager pro ČR a SR zdůrazňuje: „Ceny McAfee produktů jsou velmi příznivé. Produkty budou k dispozici jako boxy prostřednictvím partnerů nebo ve velkých specializovaných obchodech, případně prostřednictvím on-line předplatného na www.mcafee.com/cz .“

 

Uživatelé McAfee produktů získají zdarma podporu, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pře Internet chat. Telefonická podpora v českém jazyce bude k dispozici od poloviny března.

 

Lokalizované verze produktů

 

Ü    McAfee VirusScan Home 2006     
Detekuje, blokuje a odstraňuje viry a spyware.       

Ü    McAfee Personal Firewall Plus 2006      
Předchází útokům hackerů. Průběžně monitoruje vaše širokopásmové, vytáčené nebo bezdrátové internetové připojení, ochraňuje PC před nechtěnou příchozí a odchozí komunikací.

 

Ü    McAfee SpamKiller 2006   
Komplexní antispamové řešení. Blokuje nechtěné a škodlivé e-maily. Pomáhá udržet vaši schránku bez nechtěných, podvodných, urážlivých a phishingových mailů.        

Ü    McAfee Privacy Service 2006 (samostatné: pouze on-line)   
Chrání vaši identitu a zajišťuje bezpečí vaší rodiny. Pomáhá uchránit citlivý obsah, například osobní či rodinné informace, před pokusy o jeho přenesení přes Internet.   

Ü    McAfee Internet Security Suite 2006 (jen krabicové balení)  
Zabraňuje virovým, spywarovým, hackerským a phishingovým podvodům, které mohou vést ke ztrátám souborů, krádežím identit a špatnému výkonu PC.

 

 

O společnosti McAfee, Inc.
Společnost McAfee, Inc., se sídlem v Santa Clara v Kalifornii, je renomovaným specialistou na technologickou bezpečnost. Dodává proaktivní osvědčená řešení a služby, které chrání systémy a sítě na celém světě. McAfee díky svým bezkonkurenčním odborným znalostem a zaměřením na inovace umožňuje domácím uživatelům, firmám, veřejné správě a providerům blokovat útoky, předcházet poruchám, a průběžně sledovat a zdokonalovat jejich bezpečnost.  www.mcafee.com

Témata článku: Internet

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Inteligentní domy