Logitech představuje první přizpůsobitelnou herní myš v řadě Logitech G

Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI), přední inovátor v oblasti herních periférií, dnes představila nejnovější myš herní řady Logitech G, model Logitech® G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse. Tato myš nabízí extrémní možnosti vlastního přizpůsobení a kombinuje první senzor na světě s rozlišením 12.000 DPI s vyspělými možnostmi nastavení podle povrchu a se závažíčky pro úpravu těžiště, aby vám tak pomohla získat co nejvyšší šance na vítězství.

„Byl jsem fakt nadšený, že jsem mohl tuto myš použít na veřejnosti – měl jsem ji otestovat a byl to skvělý pocit! Je super pohodlná a prostě mi perfektně sedla do ruky,“ řekl Hai Lam, kapitán týmu pro Cloud 9. „Přepínání DPI je extrémně rychlé a velmi flexibilní. V tuhle chvíli je to nejspíš moje nejoblíbenější myš!“

Klepněte pro větší obrázek

Stejně jako všechny produkty v herní řadě Logitech G ztělesňuje myš Proteus Core zaměření společnosti Logitech na zapojení vědy tak, aby vám pomáhala vyhrávat.

„Díky spojení nejlepší technologie snímacího senzoru na světě, možností přizpůsobení podle povrchu, vyvažování těžiště pomocí závažíček a mechanických přepínačů jsme vytvořili myš, která bude dominovat,“ řekl Ehtisham Rabbani, generální ředitel divize herních produktů společnosti Logitech. „Tým stojící za řadou Logitech G je přesvědčen, že vychvalování sice může opadnout, ale věda bude vítězit dál!“

Špičkové sledování pohybu

Myš Proteus Core využívá pro nejvýkonnější a nejpřesnější senzor na světě exkluzivní technologii produktů v řadě Logitech G s názvem Delta Zero™. Kombinace ohromného rozsahu rozlišení od 200 až do 12.000 DPI a nulové akcelerace senzoru, nulového vyhlazování nebo filtrování a nulového zaokrouhlování pixelů je konstrukční podstatou, proč tato myš může nabídnout nedostižný výkon a odezvu a dokáže sledovat pohyb provedený rychlostí až 760 centimetrů za sekundu (300 palců za sekundu).

Vynikající možnosti ladění

U myši Proteus Core si můžete zkalibrovat senzor podle fyzikálních a odrazivých vlastností konkrétního herního povrchu, aby byl nakonfigurován na optimální výkon. To znamená, že můžete dosáhnout špičkové rychlosti sledování pohybu a minimální vzdálenosti, ze které je myš stále schopna snímat povrch při nadzvednutí, a to na jakémkoli povrchu, který pro hraní budete používat. Takže pokud dáváte přednost tvrdé nebo měkké, světlé nebo tmavé podložce pod myš, můžete při sledování pohybu vždy dosáhnout té nejlepší odezvy.

Abyste měli co nejlepší fyzický pocit i výkonnost, můžete si u myši Proteus Core upravit její hmotnost a vyvážit těžiště pomocí rozmístění až pěti závažíček o hmotnosti 3,6 g. Nad jakoukoli hrou vám naprostou kontrolu poskytne aplikace Logitech Gaming Software, v níž můžete přiřadit libovolný příkaz nebo makro každému z 11 programovatelných tlačítek – paměť myši Proteus Core dokonale řídí 32bitový procesor ARM.

Skvělé ovládání

Zatímco většina herních myší má monolitickou tlačítkovou plochu, která se může prohýbat a prolamovat, myš Proteus Core má samostatné levé a pravé tlačítko, což poskytuje pevnou a stabilní konstrukci, jejímž výsledkem jsou přesnější, odolnější a příjemnější kliknutí. Abychom ještě více zlepšili pocit a zvýšili rychlost a přesnost, používáme pod každým tlačítkem mechanické mikrospínače. A naše exkluzivní dvourežimové hyper rychlé rolovací kolečko bylo vylepšeno, aby nabízelo ještě lepší přesnost při rolování krok za krokem i při bleskurychlém prolétnutí dlouhých webových stránek.

Cena a dostupnost

Očekává se, že herní myš Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse bude v Evropě k dostání počátkem dubna 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 2199 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese gaming.logitech.com nebo na našem blogu.

Témata článku: Gaming, Super, Lama, Podložky pod myš, Delta

Určitě si přečtěte

Operační systém běžným počítačům nedal Bill Gates, ale Gary Kildall

Operační systém běžným počítačům nedal Bill Gates, ale Gary Kildall

** Gary Kildall pochopil, že levné výpočetní čipy mohou posloužit jako univerzální počítače pro všechny ** Připravil pro ně proto první operační systém ** Později mu systém vyfoukl Microsoft a nazval ho MS DOS

23.  4.  2017 | Pavel Tronner | 56

Umělá inteligence je sice v plenkách, už teď ale přestáváme rozumět, jak vlastně funguje. To je problém

Umělá inteligence je sice v plenkách, už teď ale přestáváme rozumět, jak vlastně funguje. To je problém

** Už je to tady, lidé přestávají chápat počítače ** Systémy neuronových sítí začínají pracovat tak, že ani jejich tvůrci přesně neví, co se uvnitř děje ** Do budoucna to může být závažný problém

24.  4.  2017 | Jakub Čížek | 112

Před 35 lety měl premiéru legendární počítač ZX Spectrum. Připomeňte si „Gumáka“

Před 35 lety měl premiéru legendární počítač ZX Spectrum. Připomeňte si „Gumáka“

** Slavný osmibitový počítač Sinclair ZX Spectrum byl uveden právě před 35 lety ** Připomeňte si tento průkopnický počítač v tematických článcích ** Podívejte se, jak funguje dnes

23.  4.  2017 | Pavel Tronner | 13

Správný počítač má alespoň dva monitory. Anebo je to jinak?

Správný počítač má alespoň dva monitory. Anebo je to jinak?

** David si nedokáže představit práci bez dvou a více monitorů ** Kubovi naopak stačí jeden a ve více displejích se ztrácí ** Jaký přístup je lepší?

23.  4.  2017 | Jakub Čížek | 59

Brněnské soudy daly stop Uberu. Je to dobře, nebo krok zpět?

Brněnské soudy daly stop Uberu. Je to dobře, nebo krok zpět?

** Před několika měsíci začal Uber nabízet své služby i v Brně ** Nyní ale narazil, soudům se to totiž nelíbí ** Má sdílená ekonomika dostat zelenou?

22.  4.  2017 | Jakub Čížek | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?