Lenovo přináší multimediální počítač s dotykovým displejem IdeaCentre A700

29. září 2010
Jak se Microsoft prosoudil k monopolu

Nejnovější model IdeaCentre představuje stylový multimediální all-in-one počítač, který je opravdovou perlou ve svém segmentu. Je ideální pro jednotlivce i rodiny, které využijí vysoký výkon tradičních stolních počítačů, ale touží po zábavných a užitečných vlastnostech, jako je dotykový displej, monitor s HD rozlišením a efektní provedení.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

IdeaCentre A700 je elegantní, ultratenký all-in-one počítač, který integruje nejnovější procesory a grafiku do hliníkového těla, jehož tloušťka v nejtenčím místě dosahuje pouze 2,03 cm a v nejtlustším pouze 6,35 cm. A700 obsahuje téměř všechny funkce pro domácí zábavu, které uživatelé požadují. 23palcovou širokoúhlou Full HD obrazovkou, čtyřjádrové procesory Intel Core i7 s technologií Intel Turbo Boost, podporu HDMI vstupu/výstupu pro připojení k jiným HD zařízením, například herní konzoli, reproduktory s technologií Dolby Home Theater navržené společností JBL a nejnovější grafiku DirectX 11. A700 také nabízí jedinečnou myš 3v1, která funguje jako standardní myš, ukazovátko a herní ovladač se snímačem pohybu. Pro rychlejší a spolehlivější běh aplikací může být A700 nakonfigurován až s 8 GB DDR3 paměti a s 2 TB pevným diskem, takže se uživatelé nemusí obávat nedostatku volného místa při ukládání svých oblíbených filmů, hudby a her.

IdeaCentre A700 nabízí technologii prstem ovládané dotykové obrazovky NaturalTouch a sadu multimediálních aplikací ovládaných dotykem, vyvinutých pro zlepšení zážitku z dotykového ovládání. A700 je první počítač na světě využívající technologii dotykové obrazovky s povrchovou akustickou vlnou (SAW), která je používána v některých lékařských aplikacích jako nejspolehlivější a nejcitlivější dotykové řešení.

IdeaCentre A700 disponuje certifikací Lenovo Enhanced Experience, každý z nových modelů IdeaCentre řady nabízí čtečku paměťových karet 6v1 a boční i zadní porty USB. Nové modely all-in-one také obsahují integrovaný vysokorychlostní Wi-Fi adaptér a software Lenovo Rescue System pro rychlou a snadnou obnovu dat.

Ceny a dostupnost

IdeaCentre A700 bude v prodeji za cenu od 28 990 Kč bez DPH.

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.

Témata článku: Lenovo Ideacentre, All In One, Boost, Rescue

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5