Lenovo otevřelo nový showroom v Plzni a ve Zlíně

Společnost Lenovo slavnostně otevřela své další exkluzivní showroomy v České republice. V nových Lenovo Exclusive Store, které se nacházejí v Plzni a ve Zlíně, si návštěvníci mohou prohlédnout a vyzkoušet nejnovější modely z portfolia společnosti Lenovo. Zároveň jsou jim k dispozici odborníci, kteří jim poradí s výběrem správného produktu, který bude přesně odpovídat jejich představám.

Slavnostního otevření v Plzni se zúčastnil také Petr Toman, generální ředitel společnosti Lenovo Česká republika: „V loňském roce se nám podařilo dosáhnout prvenství na českém trhu, ve třetím čtvrtletí 2013 jsme v meziročním srovnání vzrostli podle IDC dokonce o 35,2 %. Naše aktivity budeme i nadále rozvíjet ve spolupráci s našimi obchodními partnery a k tomu jistě přispěje i otevření nových Exclusive Store Lenovo.“

„Společnost Orange & Green je naším významným obchodním partnerem, který již úspěšně provozuje několik Lenovo Center v České republice. Jsme proto rádi, že právě tato společnost otevřela další Lenovo Exclusive Store, které zákazníkům umožní seznámit se lépe s našimi produkty, a kde jim bude bezpochyby poskytnuta profesionální péče,“ říká Josef Chvála, SMB Sales Representative společnosti Lenovo, který byl přítomen při otevření nového showroomu ve Zlíně.

„Věřím, že návštěvníci nových showroomů uvítají možnost vyzkoušet si nové notebooky, stolní počítače či tablety. Za pozornost určitě stojí například novinky z řady konvertibilních zařízení, jako je Lenovo Yoga 2 Pro nebo ThinkPad Yoga, či nové profesionální Ultrabooky ThinkPad S440 nebo S531,“ říká Pavel Kraus, ředitel sítě Orange & Green, která provozuje nové Lenovo Exclusive Store.

„Samozřejmě nechybí ani široká nabídka originálního příslušenství Lenovo, kompletní servis a podpora zákazníků včetně služeb pro firemní klientelu,“ upřesňuje Tomáš Šteffl, ředitel showroomu Lenovo a pobočky OG ve Zlíně.

Lenovo Exclusive Store v Plzni je otevřen od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin, ve Zlíně od 8.30 do 17 hodin. Více informací naleznete na webových stránkách www.og.cz.

Témata článku: Showroom, Lenovo Yoga, Lenovo Yoga 2 Pro, Lenovo Yoga 3 Pro, Orange, Yoga Tablet, Lenovo Yoga Tablet 2

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5