Lenovo IdeaPad Yoga 11S - první vícerežimový mini Ultrabook

Uživatelé si nyní mohou vybrat další z průkopnických konvertibilních zařízení značky Lenovo s displejem překlopitelným o 360° řady IdeaPad Yoga. Nový přírůstek do rodiny konvertibilních zařízení s atraktivní cenou – Lenovo IdeaPad Yoga 11S – představuje první vícerežimový mini UltrabookTM, který má vyšší výkon, takže si dokáže poradit se všemi mobilními úkoly, kterými jej uživatelé zahrnou.

Nová Yoga 11S poháněná až procesory 3. generace Intel® Core™ i7 ULX, s až 512 GB SSD a operačním systémem Windows 8 nabízí uživatelům možnost multitaskingu a použití aplikací ze sady Microsoft Office. To vše ve štíhlém, pouhých 1,7 cm tenkém těle. Stejně jako u předchůdce, mohou uživatelé pracovat s Yogou 11S jako s notebookem, nebo mohou displej překlopit úplně dozadu o 360° a proměnit ji v tablet. Yogu 11S lze i konvertovat do režimu stojanu nebo stanu pro prezentace či sledování filmů, pro které je optimálně vybavena zvukem Dolby Home Theatre a výkonnou integrovanou grafikou Intel HD.

Klepněte pro větší obrázek

IdeaPad Yoga 11S je vybavena 11,6palcovým HD IPS displejem, který podporuje vícedotykové ovládání až 10 prsty a je dodávána s jedinečnou funkcí Motion Control, která byla dříve k dispozici pouze u modelu Yoga 13. Tato funkce umožňuje uživatelům jednoduše snímat gesta rukou před webkamerou pro procházení fotografií, videí a dalších dokumentů. S chytrou funkcí Lenovo Transition mohou uživatelé automaticky otevírat aplikace, jako je PowerPoint, v režimu celé obrazovky při použití Yogy v jejích dalších třech režimech: stan, stojan nebo tablet.

IdeaPad Yoga 11S má také stejný atraktivní, na dotek příjemný barevný povrch jako IdeaPad Yoga 13. Nyní bude k dispozici ve stříbrné a oranžové barvě.

Cena a dostupnost

IdeaPad Yoga 11S bude na našem trhu dostupná od června za cenu od 14 999 Kč bez DPH.

Aktuální číslo časopisu Computer

Srovnání 14 Bluetooth reproduktorů

Velký test 4K televizorů

Jak se zbavit otravných hovorů

Radíme s výběrem nového mobilu