LCD televizor LG Electronics LX2 s integrovaným DVD přehrávačem přináší spotřebiteli maximální praktičnost a mobilitu

Praha, 24. listopadu 2005 - LCD televizor LX2 s integrovaným DVD přehrávačem, který na trh uvedla společnost LG Electronics, je dalším krokem v oblasti sbližování digitálních technologií. Toto šikovné řešení kompletace dvou zařízení do jednoho umožňuje zejména snížení prostorových nároků.

Neustálý vývoj systémů domácího kina je pro uživatelské pohodlí velkým přínosem. Přinesl však také řadu problémů v oblasti propojení a koordinování několika AV produktů mezi sebou. Kompaktní řešení nabízí LCD televize 26LZ5RV se zabudovaným DVD přehrávačem společnosti LG Electronics.

 

LCD televizory s připojenými DVD přehrávači, které patří mezi nejčastější řešení domácího kina, zabírají kvůli externímu přehrávači zbytečně mnoho místa. V případě LCD televize 26LZ5RV je plnohodnotný DVD přehrávač šikovně, s ohledem na design, integrován do stojanu samotného televizoru.  Společnost LG Electronics je celosvětovou jedničkou ve výrobě DVD přehrávačů a pátým největším výrobcem LCD televizorů na světě. Díky potřebným zkušenostem tak garantuje kvalitu integrace DVD přehrávače do stojanu televize. 

 

Na modelu 26LZ5RV spotřebitelé ocení zejména jeho praktičnost. Pro snadné ovládání a minimální rozměry se hodí jako druhý televizor do ložnice či do kuchyně. Případně také jako hlavní televizor do menších bytů. Kompaktní velikostí a poměrně nízkou váhou může sloužit i jako mobilní domácí DVD přehrávač.

 

Od LCD televizorů s integrovaným DVD přehrávačem si společnost LG Electronics slibuje v Evropě dobré výsledky. Jsou dobrým řešením ve všech domácnostech, kde jsou minimální rozměry klíčové. Tyto LCD televizory jsou k dostání ve všech prodejnách s elektronikou v celé Evropě. Koncem tohoto roku budou tyto LCD televizory uvedeny na asijský trh.

O LG Electronics CZ, s. r. o.

Česká nezávislá pobočka nadnárodního koncernu LG Electronics byla založena v říjnu 2003, jako oficiální zastoupení LG Electronics pro Českou a Slovenskou Republiku.

LG Electronics vyrábí širokou škálu výrobků, na českém a slovenském trhu nabízí zboží z těchto pěti produktových skupin: klimatizační jednotky, domácí spotřebiče (vysavače, mikrovlnné trouby, chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky), spotřební elektronika (televize včetně plazmových, LCD, projekčních a plochých, mikrosystémy, minisystémy, autorádia, MP3 přehrávače, kompletní sortiment DVD / video – přehrávače, rekordéry, kombinované přístroje, systémy domácího kina), IT produkty (MFM, LCD a CRT monitory, optické mechaniky) a mobilní telefony.

Již během své krátké  existence se LG výrazně zapsalo do povědomí zákazníků v Čechách i na Slovensku, nejen svými velkými reklamními kampaněmi a nepřehlédnutelným PR, ale také vzrůstající oblibou produktů u zákazníků, což je vidět i na získání hned několika prvenství. V prodeji již během prvního roku působení na trhu v ČR jsme se stali jedničkou: v prodeji monitorů, plazmových televizí, LCD televizí, projekčních televizí a DVD přehrávačů dle počtu prodaných kusů a zároveň dosaženého obratu.

Témata článku: Televizory, Televizory 32, Televizory lg 2016, Electronics, Televize lg, Televize s dvd, Domácí kina, Slovenská televize, Autorádia

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?