Kingston Technology zvyšuje rychlost zápisu paměťových karet CF Ultimate na 266x

Praha – 9. srpna 2007 – Společnost Kingston Technology Company, Inc., největší nezávislý výrobce paměťových produktů, dnes oznámila, že zvyšuje rychlost zápisu u paměťových karet CompactFlash Ultimate na 266x. To představuje dvojnásobek minimální stálé rychlosti zápisu, kterou měly předchozí karty v řadě Ultimate. Možnosti paměťových karet Kingston CF Ultimate budou navíc rozšířeny o zdarma dodávaný software MediaRECOVER pro obnovu dat, jenž slouží jako nástroj při obnově ztracených, smazaných nebo poškozených obrazových souborů.
„Fotografové, kteří používají digitální jednooké zrcadlovky, stále vyhledávají paměťové karty s vyššími rychlostmi zápisu, aby mohli zachytit vzácné okamžiky ve chvíli, kdy se dějí a bez přerušení,“ řekl Marcin Gaczor, Business Development Representative společnosti Kingston Technology. „Nové paměťové karty CompactFlash Ultimate 266x společnosti Kingston maximalizují výkonnost digitálních fotoaparátů, protože poskytují rychlost a kapacitu, které jsou nezbytné k uskutečnění i těch nejnáročnějších úkolů.“

„Program MediaRECOVER fotografům umožňuje, aby se mohli zaměřit na to, co je nejpodstatnější – zachycování skvělých záběrů,“ řekl Korey Bachelder, prezident společnosti MediaRECOVER. „Používání našeho řešení pro obnovu dat je velmi snadné a fotografové tak mohou mít klidnější mysl. Partnerství společností MediaRECOVER a Kingston je výhrou pro obě strany – pro nás i pro spotřebitele.“

Software MediaRECOVER na obnovu dat je k dispozici ke stažení na webových stránkách společnosti Kingston a pomáhá znovu přivést k životu ztracené, smazané nebo poškozené soubory na paměťových kartách. Program je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac.

Paměťové karty Kingston CompactFlash Ultimate jsou k dispozici v kapacitách 2, 4 a 8 GB a nabízejí dostatek prostoru pro ukládání obrazových souborů velkých objemů ve formátech RAW, JPEG, TIFF, i v dalších formátech náročných na prostor. Stejně jako všechny paměťové karty typu flash společnosti Kingston mají i karty CompactFlash Ultimate zázemí v nepřetržité technické podpoře.

Témata článku: Software, Kingston, Ultimate, Paměťové karty, Software ke stažení zdarma

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5