Kerio sjednocuje obsah a konverzaci pomocí Samepage.io

Kerio představilo Samepage.io, cloudovou službu, která poskytuje pokročilé nástroje pro sociální spolupráci, sdílení souborů a projektové řízení a pomáhá společnostem lépe spolupracovat. Samepage, dostupná na www.samepage.io, usnadňuje sdílení a spolupráci na dokumentech, souborech, poznámkách, diskusích a multimediálním obsahu.

Samepage zaujímá zásadně odlišný přístup k týmové spolupráci, mění stereotypy o tom, jak se tvoří projektové týmy, jak lidé o projektech mezi sebou diskutují a jak společně vytvářejí a sdílejí obsah. Samepage pomůže odstranit překážky v týmové spolupráci, které existují u mnoha konkurenčních řešení. Je to škálovatelná platforma, která slouží jako centrální místo pro všechny novinky, diskuse, obsah a dokumenty týkající se jednotlivých projektů.

„Samepage představuje obrat v sociální spolupráci,“ řekl Scott Schreiman, CEO společnosti Kerio Technologies. „Jde o mnohem více, než pouhé sdílení souborů. Jedinečná struktura stránek umožňuje uživatelům vytvářet, sdílet a zdokonalovat obsah za použití konverzačních prvků, které činí projekty transparentnějšími. Samepage si každý velmi rychle osvojí. Služba je navíc zabezpečená a splňuje požadavky současného obchodního prostředí.“

Jakým způsobem Samepage zlepší sdílení obsahu a spolupráci mezi členy týmu?

·Spolupráce ve firmách se zásadně zrychlí – komentáře vztahující se ke konkrétnímu obsahu zajistí, že konverzace zůstane organizovaná.Novinky poskytnou ucelené vlákno komentářů k danému tématu. Všichni členové týmu vědí, v jakém stavu se projekt nachází, a mohou ihned reagovat.

·Kreativitě se meze nekladou – kdykoliv, kdekoliv a navíc online. Díky zabezpečenému přístupu z jakéhokoliv prohlížeče či mobilního zařízení mohou uživatelé vytvářet, sdílet a neustále zdokonalovat své nápady. Mohou vytvářet text, tabulky, seznamy úkolů a událostí, galerie obrázků, multimediální a html obsah přímo ve stránce prohlížeče.

·Bezpečné sdílení souborů a ukládání - e-mailovým přílohám odzvonilo. Místo toho uživatelé se svými kolegy synchronizují knihovny souborů, nebo myší přetáhnou soubor do okna prohlížeče a pošlou na něj odkaz svým kolegům. Ať tak či onak, už se nemusí starat o to, jaká verze je nejaktuálnější.

V současné chvíli je Samepage dostupná ve dvou balíčcích. Starter Plan je zdarma, s neomezeným počtem uživatelů a v základu obsahuje až 10 GB úložného prostoru. Firmy, které vyžadují větší úložiště, mohou upgradovat na Premium Plan, kde je cena 10 USD za 1 uživatele měsíčně, přičemž s každým zakoupeným uživatelem dojde k navýšení velikosti sdíleného úložného prostoru o 10 GB. Rozšíření sdíleného úložného prostoru je možné zakoupit také samostatně za 5 USD měsíčně za každých dalších 10 GB.

Registrace do Samepage je dostupná na www.samepage.io.

Aktuální číslo časopisu Computer

Srovnání 14 Bluetooth reproduktorů

Velký test 4K televizorů

Jak se zbavit otravných hovorů

Radíme s výběrem nového mobilu