reklama

Kerio MailServer získal ocenění „Best Messaging Solution“ na výstavě LinuxWorld v USA

Santa Clara, Kalifornie – 15. srpna, 2007 - Kerio MailServer 6.4, groupwarový server pro platformy Linux, Windows a Mac OS X, byl minulý týden na konferenci a výstavě LinuxWorld v San Francisku jmenován „Best Messaging Solution“ (Nejlepší poštovní řešení). Ceny LinuxWorld v kategorii Product Excellence Awards oceňují inovace v produktech a službách vystavovatelů na LinuxWorld a konferenci NGDC (Next Generation Data Center).

„Strávili jsme roky hledáním způsobů, jak zjednodušit posílání obchodních zpráv, a přitom zůstat věrni platformě Linux,“ řekl Dušan Vítek, VP of Marketing společnosti Kerio Technologies Inc. „Jsme poctěni tím, že jsme tuto cenu obdrželi, a považujeme ji za velké uznání našeho úsilí.“

Nedávno uvedená verze Kerio MailServeru 6.4 přinesla mobilní e-mail pro telefony BlackBerry a smartphony Nokia založené na platformě Symbian, čímž rozšířila dosavadní Direct Push e-mail pro Windows Mobile a Palm. Kerio MailServer zároveň poskytuje mobilní e-mail a synchronizaci kontaktů a kalendáře s novinkou společnosti Apple, telefonem iPhone.

Témata článku: Windows, Linux, USA

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama