reklama

Katalog ubytovacích zařízení Hotel Guide 2006 v novém kabátě

Brno, 16. ledna 2006 – Vydavatelský dům Computer Press, a. s., uvedl na trh další vydání unikátního ubytovacího průvodce HotelGuide ve změněné podobě.

Letošní již 14. vydání Hotel Guide 2006 doznalo významných změn co do rozměrů, tak obsahu. Kniha je jako každoročně v trojjazyčné mutaci – česky, anglicky a německy. Po 6 letech katalog prošel inovací k jinému formátu a novým průvodcům. Hotel Guide 2006 obsahuje více než 5 000 údajů o ubytovacích a ostatních zařízeních včetně velkého množství plošných inzerátů jednotlivých zařízení. Katalog je rozdělen na ubytovací zařízení – hotely, pensiony, apartmány, motely a kempy, dále na kongresová zařízení, lázeňská zařízení společně s kompletním přehledem lázeňských míst v ČR a restaurace jako inspirace možností, kde se stravovat.

 

„Na základě zájmu našich partnerů jsme v letošním roce přidali dalšího průvodce, a to samostatný oddíl všech golfových hřišť v ČR, který je zpracován obdobným způsobem jako ubytovací zařízení včetně všech kontaktních a informačních údajů.“ komentuje Miloslav Pecho, ředitel HotelGuide a dodává: „Vzhledem k velmi poptávaným údajům o turistických tipech je tento průvodce v letošním roce oproti loňskému (premiérovému vydání) rozšířen na 378 turistických tipů včleněných do 17 zájmových okruhů. Katalog je rozdělen přehledně po jednotlivých krajích, kde uživatel nalezne všechny relevantní informace o kraji, spádovou mapu kraje v mapě ČR, odkazy na turistické tipy v kraji, přehled příslušných informačních center a jednotlivé katalogizované záznamy o ubytovacích a ostatních zařízeních. Další novinkou je, že k vybraným distribucím bude jako bonus přiložen Autoatlas ČR 1:200 000 včetně plánů 41 měst a GPS lokalizací.“

Témata článku: Guide, Pension, Gps mapy

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama