reklama

Kasa.cz: sdílejte na Facebooku svá přání

15. května 2010
Test osmi výkonných grafik

Přední český nákupní portál Kasa.cz zařadil mezi své aktivity v oblasti sociálních sítí facebookovou aplikaci MySocial Wishlist, která umožňuje mezi přáteli sdílet přání z nabídky Kasa.cz. Novinka, na kterou má Kasa.cz měsíční exkluzivitu, je přáteli Kasa.cz hojně využívána.

U každé z 10 000 položek na www.kasa.cz je nyní ikona „Vložit mezi má přání na Facebooku“, která přidá vybrané zboží do seznamu přání na facebookovém profilu zákazníka. Jeho přátelé tak budou moci snadno zjistit, po čem touží, a tak se vždy strefí do jeho přání a vyvarují se nechtěných a nepotřebných dárků.

Po přidání položky do svého seznamu přání si zákazník může zvolit, zda ji zveřejní také na své zdi, či pouze v rámci aplikace MySocial Wishlist. Ta kromě sekce „Moje přání“, kde jsou shromážděna přání daného uživatele, obsahuje také sekci „Přání kamarádů“, kde si můžete některá z přání vzít na svá bedra a označit je jako „Chci koupit já“. Nejedná se o definitivní rozhodnutí, svého záměru se můžete kdykoliv později snadno zříci. „Našeptávač“ umí oslovit vybrané přátele, kteří aplikaci ještě nepoužívají. Poslední položkou je „Kalendář“, který přehledně každý den zobrazuje svátky a narozeniny přátel.

„S propojením Kasa.cz a Facebooku máme dobré zkušenosti, proto jsme se rozhodli možnosti Facebooku ještě více využít. Ohlasy našich fanoušků jsou pozitivní, a my v tomto trendu chceme i nadále pokračovat,“ řekla Jitka Součková, marketingová ředitelka portálu Kasa.cz. Ten má nyní v sociální síti Facebook cca 1 300 fanoušků, které pravidelně informuje o novinkách a akčních nabídkách a navíc pro ně každý týden pořádá soutěž o hodnotné dárky, naposledy například o gril Hyundai GR 114, mixér Goddess FP 121 SS či Tribal náušnice Swarovski. Pro účast v soutěži pouze stačí stát se fanouškem Kasa.cz na Facebooku a v rámci soutěže „Dárek pro naše fanoušky“ dát produktu palec – „Líbí se mi“. Profil Kasa.cz na portálu Facebook.com lze najít na http://www.facebook.com/kasa.cz.

Mezi aktivity Kasa.cz na internetových sociálních sítích patří také profil na Twitter.com, kde Kasa.cz avizuje nákupní a slevové akce plus soutěže, novinky a také pracovní příležitosti. Má zde 140 následovníků a naleznete ji na http://twitter.com/KASAcz.

Témata článku: Swarovski

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama