reklama

KARAT Software generálním partnerem 5. ročníku mezinárodní konference SIS 2008

Společnost KARAT Software a.s., výrobce komplexního podnikového informačního systému KARAT, se v letošním roce stala generálním partnerem mezinárodní konference SIS 2008, která se uskuteční ve dnech 14.-15.dubna 2008 v prostorách Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Součástí nabitého dvoudenního programu 5. ročníku konference Svět informačních systémů 2008 bude i představení IS KARAT produkt manažerem společnosti KARAT Software Markem Hejnou. Praktické zkušenosti z výběru, implementace a užívání IS KARAT přednese ing. Al-Dabagh, ředitel akciové společnosti BENEŠ a LÁT (slévárenská a strojírenská výroba dílů pro automobilový průmysl) formou případové studie.

Mezinárodní konference Svět informačních systémů je největší pravidelnou odbornou akcí ve zlínském regionu určenou pro širokou veřejnost, která se zabývá aktuálními tématy z oblasti podnikové informatiky a managementu. Programově je zaměřena na využití moderních informačních systémů a technologií k podpoře konkurenceschopnosti výrobních a obchodních organizací. Konferenci každoročně navštíví více jak 500 účastníků. Více informací na http://sis.cvis.cz/

Témata článku: Software, Karat

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama