KARAT Software a.s. opět generálním partnerem mezinárodní konference Svět informačních systémů 2010

15. května 2010
Test osmi výkonných grafik

Společnost KARAT Software a.s., výrobce ERP systému KARAT, se stejně jako v předchozích letech stala generálním partnerem mezinárodní odborné konference Svět informačních systémů, která se koná 16. – 17. září 2010 v hotelu Voroněž v Brně.

Jedná se o největší pravidelnou odbornou akci určenou pro širokou veřejnost, která se zabývá aktuálními tématy z oblasti podnikových informačních systémů a managementu. Programově je konference zaměřena na využití moderních informačních systémů a technologií k podpoře konkurenceschopnosti výrobních i obchodních organizací.

Společnost KARAT Software a.s. je partnerem konference již od prvních ročníků,“ říká Branislav Ludva, generální ředitel společnosti KARAT Software a.s., a upřesňuje: Jsme také jedni ze zakládajících členů České společnosti pro systémovou integraci, která konferenci pořádá. Těší nás, že o problematiku podnikových informačních systémů je ze strany uživatelů, IT specialistů i vědecké veřejnosti a akademiků stále větší zájem. Konferenci dlouhodobě podporujeme, zejména proto, že se organizátorům a partnerům daří účastníkům nabízet zajímavá odborná témata, panelové diskuse i neformální setkání, která přináší řadu námětů na zlepšení i pro nás jako výrobce informačního systému.“

Další informace o přípravách konference jsou k dispozici na webových stránkách www.svetis.cz.

Témata článku: Karat

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?